»

PG linkovi

Vrijeme/prognoze (forum)

Vrijeme/prognoze

Logo
Sada je: uto 25 ruj, 2018 22:39.

Time zone: Europe/Zagreb [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Zatvorene prijave za XC Dalmatian Open
PostPostano: sri 28 vel, 2018 0:53 
Offline     DHV 2-3

Član od: ned 27 lip, 2010 9:27
Dao Palac gore: : 233 / Palac dolje: : 22
Dobio Palac gore: : 308 / Palac dolje: : 78
Postovani

Danas su zatvorene prijave za natjecanje koje se odrzava u Dalmaciji.Predpostavljam da je broj domacih pilota mogao biti veci ali sve zlo u tom bilo.Od 82 prijavljena neka ih se pola natjece imamo jako natjecanje koje ima tendenciju rasta,a obzirom na planove kroz naredno razdoblje.Aktivira se Promina te ce mo po vec dogovorenom dogodine se pripremiti za zajednicko SLO i HRV precizno slijetanje FAI2 kategorije,ali o tom ce mo kad bude vrijeme,za sada je plan.

L.p Jere

Vrh

Naslov: Re: Zatvorene prijave za XC Dalmatian Open
PostPostano: sri 28 vel, 2018 18:56 
Offline     DHV 2-3

Član od: sri 14 lis, 2009 8:20
Dao Palac gore: : 54 / Palac dolje: : 13
Dobio Palac gore: : 382 / Palac dolje: : 56
Pa ti kuži Jereta... raspiše tekmu za max 80 pilotov... potom kad ima 82 prijavljenih, a od toga samo dvije "plačane" kotizacije zatvara prijave.... ja bi razumio da ima 70 plačanih kotizacija i još 30 na listi čekanja..ali ovaj potez ne kužim
samo da kasnije ne bude opet kako on organizira veliku tekmu a niko mu ne dolazi..

lp

Vrh

PostPostano: čet 01 ožu, 2018 12:34 
Offline     DHV 1

Član od: pet 06 lis, 2017 21:53
Dao Palac gore: : 23 / Palac dolje: : 3
Dobio Palac gore: : 25 / Palac dolje: : 0
Nisam cesto na HPGF, ali u par navrata je evidentno da oo sve vise i vise slici na nekakvu sapunicno-trakavicnu trac rubrilu gdje se pise o svemu osim o HPGF.
Evidentno je i to da g. Trputec ima privatnih razmirica s g. Jerkom- to je u redu g. Trputec al' daj se nadjite u nekoj primjerenijoj cyber lokaciji ili jos bolje uzivo pa to muski rjesite..strap a pair on!
A zamolila bih administratora/icu da se malo aktivnije pozabavi pravilnikom o forumima kako se ne bi saborska atmosfera preselila na HPGF...osim ako to nije i cilj. :-o

Nuff said- :Bravo: :good:

Pozdrav sportskom auditoriju HPGF! :Yahoo!:
Ivana

1 Palac gore: : JERKO    
Vrh

PostPostano: čet 01 ožu, 2018 13:45 
Offline     DHV 2-3

Draga Ivana

Nova si ovde pa nisi niti dio vidila a ovaj ispod nema granica,(za mene tip nije normalan,ima dijagnozu)

Dakle

Siniša je osoba jaka na tipkovnici i nigdje više,stvar je da lik jedino preko i Hr foruma i BiH foruma me samo nastoji oblatiti i sl,premda ja uživam jer vidim da ga više češem ja nego mog psa krpelji,šta uopće ikog zanima koliko je ljudi platilo i kad ću ja zatvoriti ili otvoriti prijave,,to ja organiziram DALMATIAN OPEN,,,to što on nije uspio realizirati SHS je samo stvar da nije sposoban a usto je i ostao bez sportske dozvole,dakle težina tog čovjeka je samo u njegovoj pretilosti.On je u principu jedna osoba koja je jako plašljiva i usto zločesta,administratori bih trebali reagirati jer sve lipo piše o ponašanju na forumu,pa nije nitko blesav da ne vidi da koristi forum da se miješa tamo di mu nije mjesto.David je lipo reka neka dođe u Hrvace i riješi samnom što ima a ne da davi ostale,evo kao što je npr ovaj post,koji nema veze s letenjem već tamo s nekim Sinišom Trputecom.Siniša kasna je ura vja poć leć.Ali dragi letači sve vas poštiujemo,vama koji će te doći,a i vas koji nećete,od svega mi je drago što se uredio sistem školovanja,što se letjelišta po HR prezentiraju,a što je bio moj odlazak u Portugal na CIvl skupštinu,dogodine planiramo pokrenut još jedno odlično letjelištze,stvorila je sejako dobra suradnja među susjedima,eto uz naše natjecanje je i Slo liga,a dogodine namjeravamo zajedničko HR i SLO Fai2 na Promini i još puno toga.Admin tebe samo molim da povedeš računa i upozoriš ovog gore navedenog jer sad imamo čistu i situaciju koja šljaka u Hr.Hvala na razumijevanju.Pozdrav iz Dalmacije. :bye:

NIŠTA MI NEĆE OVAJ DAN POKVARIT

L.P Jere

l.p Jere

Vrh

PostPostano: čet 01 ožu, 2018 14:23 
Offline     DHV 2-3

Član od: uto 25 kol, 2009 6:27
Dao Palac gore: : 435 / Palac dolje: : 0
Dobio Palac gore: : 1448 / Palac dolje: : 15
Istina je da Trputec često zna tražiti dlaku u jajetu no pitanja mu rijetko baš nemaju smisla. Ovo zadnje mi se čini sasvim legitimno i ako bi se ikoga trebalo 'ukoriti' onda su to Ivana i Jerko koji umjesto da odgovore na legitimno pitanje ponovno potenciraju stare i prastare razmirice...

Valjda je stvar u pitatelju pa ako nećete odgovoriti njemu, hoćete li meni: Kako to da zatvarate prijave u trenutku kad ima tek par plaćenih kotizacija, mjesecima prije same tekme?
Možda ne pratim dobro, ali ne sjećam se da je itko ikada ovdje objavio post u kojem 'zatvara prijave' na tekmu. Prosto čudna stvar za vidjeti.

1 Palac gore: : profa    
Vrh

PostPostano: čet 01 ožu, 2018 19:57 
Offline     DHV 2-3

JERKO je napisao/la:
...,šta uopće ikog zanima koliko je ljudi platilo i kad ću ja zatvoriti ili otvoriti prijave,,to ja organiziram DALMATIAN OPEN,,,

Vrh

PostPostano: pet 02 ožu, 2018 12:21 
Offline     DHV 2-3

Član od: pet 28 kol, 2009 10:03
Dao Palac gore: : 682 / Palac dolje: : 2
Dobio Palac gore: : 889 / Palac dolje: : 6
JERKO je napisao/la:
šta uopće ikog zanima koliko je ljudi platilo

Jere naravno da ljude zanima koliko će natjecatelja doći na tekmu jer o tome ovisi jačina natjecanja, a oni koji su uplatili su donekle sigurni da će doći, ovako prema sadašnjem broju uplata ili ti potvrđenih natjecatelja sigurni ste samo Igor i ti, čemu zatvarati prijave dva i pol mjeseca prije natjecanja to ne radi nitko već ima sistem rangiranja prijavljenih i po tom pitanju se u potpunosti slažem sa Trpkom.

Ovo što se ljudi prijavilo ne znači ništa do tebi da se pripremiš logistički za tekmu, tek kad vidiš broj uplata koje su ti sjele na račun onda možeš donekle računati s tim ljudima na natjecanju, a naravno trebao bi ostale prijavljene obavijestiti o broju potvrđenih tj. sigurnih natjecatelja tako da ljudi znaju s kime će se natjecat ako dođu na natjecanje.

Na kraju krajeva ti si organizator, pa valjda ti najbolje znaš kako organizirat tekmu.

Pozdrav Profa

2 Palac gore: : Damjancic, hrvoje.vt    
Vrh

PostPostano: pet 02 ožu, 2018 23:41 
Offline     DHV 2-3

Da profa,slazem se s tobom ali svi imaju prijavnu listu i mogu se prijaviti,tamo je navedeno do kojeg datuma se uplate vrse,na osnovu toga se sve odredjuje tko i koliko je natjecatelja,ne vidim u cemu je problem,malo citajte sto tamo pise,evo npr,ti si prijavljen i sto nisi izvrsio uplatu,nije da ulazim u tvoje financije ali gdje je tvoja uplata.Prosle god mislim da su svi natjecatelji platili po dolasku,Erzen je to vidio.Sto da kazem,tko misli da od 84 prijave nece biti 35 taj se vara,a za tekmu tog tipa je to lipa brojka.Uostalom imate listu i tamo sve pise,u slucaju otkazivanja utrke biti ce objavljeno,ali to bi vise trebalo zanimati strane pilote,jer njih je prijavljeno najvise i organizacija oko njih mi je velika i ne zelim da nesto fali.Dakle slocomps i citajte.

Vrh

PostPostano: sub 03 ožu, 2018 0:32 
Offline     DHV 2-3

Član od: pet 28 kol, 2009 10:03
Dao Palac gore: : 682 / Palac dolje: : 2
Dobio Palac gore: : 889 / Palac dolje: : 6
Prema onome što si napisao na SLOcomps prijave i plaćanje kotizacije su ti otvorene do 05.05. 2018. i max broj učesnika 100 pa mi baš ne sjeda zatvaranje prijava dva mjeseca ranije i pri broju prijavljenih 84, a što se tiće mog plaćanja kotizacije to je isključivo moja stvar kad i kako ću uplatiti bitno je da se držim navedenog roka na objavi natjecanja.

Jere drži se onog što si napisao u objavi natjecanja, ovakvim objavama po forumu ispadaš neozbiljan organizator i diskriminiraš potencijalne HR natjecatelje što im zatvaraš prijave prije roka kojeg si odredio na objavi natjecanja.

Što bi reko g. Trputec prvo se žališ da ti hrvatski piloti ne dolaze na natjecanja koje organiziraš, a ovim putem tj. obavjesti putem HPGF im ograničavaš pristup to nema logike Jere.

Pozdav Profa

Zadnja izmjena: profa; sub 03 ožu, 2018 8:40; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh

PostPostano: sub 03 ožu, 2018 8:22 
Offline     DHV 2-3

JERKO je napisao/la:
Dakle slocomps i citajte.

Participation fee: Until 15th April it's 40.00€ per person; from April 16th it's 50.00 € per person (Lunch box, transportation, T-shirt and prize)

ONLY PILOTS WHO PAY THEIR PARTICIPATION FEE UNTIL/INCLUDING 5 MAY WILL BE ABLE TO COMPETE !!

Vrh

PostPostano: ned 04 ožu, 2018 1:23 
Offline     DHV 2-3

Profa ne kazem da si u krivu,ali istina je da sam ja izletio s zatvaranjem prijava,priznam moja greska,prijave su otvorene postoji napisan navedeni rok i to je to.Na listi sve pise,i tko se zeli natjecati datumi postoje.Sto se mene osobno tice ja ne zelim vise vrtiti ovu temu.Za mene je ova tema zavrsena,malo sam preduhitrio se,ali dogadja se,ipak je ovo za mene osobno izazov i bio sam u dilemi sta napraviti da se ne zagusim prijavama.Max broj je 100 natjecatelja,rok za uplatu se zna,ima racun sve je opisano i toliko od mene.

https://comps.sffa.org/en/node/2258/pil ... y&sort=asc

3 Palac gore: : Laminar, Pikutić, toni    
Vrh

PostPostano: pon 05 ožu, 2018 11:39 
Offline     DHV 3

Član od: uto 25 kol, 2009 8:35
Dao Palac gore: : 1356 / Palac dolje: : 13
Dobio Palac gore: : 4159 / Palac dolje: : 20
JERKO je napisao/la:
...,ipak je ovo za mene osobno izazov i bio sam u dilemi sta napraviti da se ne zagusim prijavama.Max broj je 100 natjecatelja,rok za uplatu se zna,ima racun sve je opisano i toliko od mene.

Jerko, običaj je da su prijave otvorene do zadnjeg dana, jer se svatko može prijaviti, pa bilo i 200 prijavljenih natjecatelja. Čim uplati zadnji natjecatelj koliko je limit (npr 80) tad više ne primaš uplate. Ili jednostavno vratiš novac. S obzirom da će velika većina platiti po dolasku na Dalmatian open onda nemaš potrebe zatvarati prijave. Sumnjam da će nas na ovom natjecanju biti 80. Vjerojatnija je brojka 40-50,ako računamo da će biti jedna utrka RH XC lige na koju dolazi 20 pilota iz Hrvatske, plus nešto Mađara i Slovenaca te pokoji Bosanac, Hecegovac te Srbin.

Ukoliko ipak bude bilo punu uplata prije dolaska, onda pratiš račun i brojiš, pa kad dođeš do brojke 75 pažljivo gledaš tko je kad uplatio i onda zaključiš na brojci od 80.

Vrh

PostPostano: sri 07 ožu, 2018 20:46 
Offline     DHV 2

Član od: pet 28 kol, 2009 8:43
Dao Palac gore: : 362 / Palac dolje: : 8
Dobio Palac gore: : 214 / Palac dolje: : 1
Ogranizator vec pod pritiskom., Mogu zamisliti tek natjecanje. :-D Ljudi to se mora dozivjet, ko nije bio kod Jereta na tekmi nezna on jos nista o tekmama :-D Tamo uvijek sve stima i sve ide po loju
Zato neproustie Shou.

1 Palac dolje: : Ikare
Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ] 

Time zone: Europe/Zagreb [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.