»

PG linkovi

Vrijeme/prognoze (forum)

Vrijeme/prognoze

Logo
Sada je: ned 25 kol, 2019 17:21.

Time zone: Europe/Zagreb [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: KONAČNO GREDA CUP XC FAI2
PostPostano: čet 11 lip, 2015 17:47 
Offline     DHV 2-3

Član od: ned 27 lip, 2010 9:27
Dao Palac gore: : 235 / Palac dolje: : 22
Dobio Palac gore: : 311 / Palac dolje: : 78
Poštovani evo konačno uz monštvo nesuglasica sa FAI-om ipak je izišao kalendar natjecanja i za GREDA CUP XC.Volio bih da se odazove što više ljudi pa i oni koji nemaju rješenu sportsku jer možemo se tekmati svi ali rezultati idu onima sa validnim dozvolama,nemojte ovo shvatiti kao da je netko manje vrijedan nego čisto da se družimo i da stane stanje nestanja,da letimo a usto je i velika fešta u Sinju 300god Alke te se možemo svi dobro zabaviti¸i upoznati s ljudima letačima koje niste znali i kako Franko kaže napuniti moju konobu u uz mnoštvo piva se proveseliti,dolaze slovenci,mađari pa bio bih red da bude i nas,tekma je od 7-9.8 a rezervni termin je 10.8
prijaviti se možete na www.pegaz-paragliding.com

l.p Jere

Vrh

Naslov: Re: KONAČNO GREDA CUP XC FAI2
PostPostano: ned 02 kol, 2015 15:17 
Offline     DHV 2-3

Član od: sri 14 lis, 2009 8:20
Dao Palac gore: : 54 / Palac dolje: : 13
Dobio Palac gore: : 383 / Palac dolje: : 56
koliko tekmi na Gredi... sljedečeg vikenda :)

FAI2 RACE 4rd Greda Cup XC 2015 - http://www.pegaz-paragliding.com/4rd-greda-open-cup-xc-2015.html

GREDA CUP 2015 - https://airtribune.com/gredacup2015/info

"Greda Cup 2015" Greda (KSL "Pegaz") - http://www.caf.hr/kalendar-mjeseci.html

2015 XC Greda CUP - http://www.fai.org/civl-events/civl-events-calendar-and-results?id=31555&EventCalendarId=10670#fragment-1

i poziv..

The Greda Cup competition will be held on August 7-9, 2015. This event is open to all pilots but is
organized by Hungarian and Croatian paragliding clubs, so we expected the majority of the participants
presenting these two countries. Its purpose is to provide fair and safe flying conditions for all pilots,
for new competitors and experienced ones, test the organization, location, and reinforce the friendship
between the pilots and nations.

te pokali...

slika

a takmičara... https://airtribune.com/gredacup2015/pilots

https://docs.google.com/document/d/1DZwPtbFTMeaAZJIpwE054bTMWnwpC0-70nB6l9ixGW4/edit?pli=1

mađara dosta a hrvata ??? :(

lp

2 Palac gore: : JERKO, Ratko    
Vrh

PostPostano: pon 03 kol, 2015 10:13 
Offline     DHV 2-3

Član od: pon 31 kol, 2009 10:31
Dao Palac gore: : 324 / Palac dolje: : 9
Dobio Palac gore: : 1810 / Palac dolje: : 7
Drago mi je da se našao kompromis (umjesto zabranjenog Mađarsko i Hrvatsko prvenstvo, sad se može zvat Mađarsko and Croatian) da se tekme održavaju i da pokali lijepo izgledaju.

2 Palac gore: : MadMax, Zoki    
Vrh

PostPostano: pon 03 kol, 2015 10:21 
Offline     DHV 2

Član od: uto 25 kol, 2009 8:40
Dao Palac gore: : 401 / Palac dolje: : 0
Dobio Palac gore: : 435 / Palac dolje: : 1
Box je napisao/la:
Drago mi je da se našao kompromis (umjesto zabranjenog Mađarsko i Hrvatsko prvenstvo, sad se može zvat Mađarsko and Croatian) da se tekme održavaju i da pokali lijepo izgledaju.

Licemjerje i bezobrazluk na najjače...

LP!

1 Palac gore: : hrga    
Vrh

PostPostano: pon 03 kol, 2015 10:30 
Offline     DHV 2-3

Član od: uto 25 kol, 2009 7:35
Dao Palac gore: : 544 / Palac dolje: : 5
Dobio Palac gore: : 442 / Palac dolje: : 1
Hm, borba za HR prvaka neće biti baš neizvjesna...

Vrh

PostPostano: pon 03 kol, 2015 10:33 
Offline     DHV 2-3

Član od: pon 31 kol, 2009 10:31
Dao Palac gore: : 324 / Palac dolje: : 9
Dobio Palac gore: : 1810 / Palac dolje: : 7
Ako ga i bude može se frigat sa nagradom!

Vrh

PostPostano: pon 03 kol, 2015 11:06 
Offline     DHV 2-3

JERKO je napisao/la:
Žalosno je to što je Hrvatima bitniji novac a ne dozvole,a uostalom pružamopružliku da se tekmaju i ostali,samo pomorske i napravit će mo kategoriju za njih dok se ne riješi problem dozvola,ne možeš i mare i pare,uglavnom svi su dobro došli ali je ipak sramota što se dešava,mađari su ok,bih,grčka,i imamo još najava,tako da takva trka je ok,,20 pilota je više od tri i sigurno će biti dobro kao i do sad,a naši nek se upitaju zasto nemaju sportske i zašto se ZZZ-s ne uključi u savez,interes,tko zeli dobro je dosao.

došlo ko privatna poruka danas ujutro :)

Vrh

PostPostano: pon 03 kol, 2015 11:29 
Offline     DHV 2-3

Član od: uto 25 kol, 2009 7:35
Dao Palac gore: : 544 / Palac dolje: : 5
Dobio Palac gore: : 442 / Palac dolje: : 1
Koja vam je to fora s prenošenjem PPa na forum? Kužim kad dođe neka opaka vređaona i prijetnje (makar je to više za prosljeđivanje prema MUPu a manje na forum).

Kužiš, sad BiH ja naravno polemizirao u dijelu "naši nek se upitaju zasto nemaju sportske" (jednostavno - nemaju jer HZS ne poštuje zakone i propise te zlorabi svoju poziciju) - ali je besmisleno polemizirati jer se nalazi u privatnoj poruci.

2 Palac gore: : badel, Zoki    
Vrh

PostPostano: pon 03 kol, 2015 20:20 
Offline     DHV 1-2

Član od: čet 26 pro, 2013 13:06
Dao Palac gore: : 40 / Palac dolje: : 4
Dobio Palac gore: : 11 / Palac dolje: : 1
Malo si dosadan g.Trputac

5 Palac gore: : Grgo, JERKO, josipc, Pikutić, SZ     1 Palac dolje: : hrga
Vrh

PostPostano: pon 03 kol, 2015 21:31 
Offline     DHV 2-3

Danči je napisao/la:
Koja vam je to fora s prenošenjem PPa na forum?

zato jer se nas Jerko malo zatipkao pa citiro kompletan moj teks, dao odgovor, pa umjesto na forum poslao meni...brzi prstići u našeg Jere..., a kao što sam već jednom napisao sve njegove tekstove vezane za PG dajem na forum i na moj server.

Vrh

PostPostano: pon 03 kol, 2015 21:35 
Offline     DHV 2-3

jsimic je napisao/la:
Malo si dosadan g.Trputac

može bit Josipe... za člane KSL Pegaz sigurno.. i da nije g. Trputac već g. Trputec...
pa LP na jug

Vrh

PostPostano: pet 07 kol, 2015 19:39 
Offline     DHV 2-3

U odgovoru na moj dopis HZS_u, poslan strukovnoj službi (Vajda, Blaženka) te predsjedniku HZS g. Tončiju Panzi mi je Panza u veoma arogantnom odgovoru među ostalim napisao kako HZS nema ništa sa natjecanjem Greda Cup 2015, a danas isti taj Panza kao predsjednik HZS drži "uvodni govor" na istom tom natjecanju... pa neka razumije ko može...

:-D

p.s. a da "Task 1 odgođen radi prognoze.. " zapisao Jerko na fejsu.. :(

Vrh

PostPostano: uto 11 kol, 2015 11:27 
Offline     DHV 2-3

konačno i rezultati Greda CUP 2015... :-D ("medjunarodne FAI utrke Greda Cup Xc")
https://airtribune.com/gredacup2015/results

Vrh

PostPostano: uto 11 kol, 2015 17:08 
Offline     DHV 2

Član od: uto 30 stu, 2010 12:41
Dao Palac gore: : 101 / Palac dolje: : 7
Dobio Palac gore: : 364 / Palac dolje: : 0
Napeta tekma! Prvih 5 unutar 60 bodova. :shock:

Vrh

PostPostano: uto 11 kol, 2015 18:12 
Offline     DHV 2-3

a simbolika broja 13 ;)

13 mjesto, 13 ID, 13 bodova - Jerko Odžak :lol:, još da je preletio 13km... bi vraževjerje bilo kompletno, dobro da je bilo samo 4km, drugač bi moro dati za misu :amen:

Vrh

PostPostano: sri 12 kol, 2015 12:51 
Offline     DHV 2-3

Član od: ned 27 lip, 2010 9:27
Dao Palac gore: : 235 / Palac dolje: : 22
Dobio Palac gore: : 311 / Palac dolje: : 78
Natjecanje Greda Cup uspijesno održano,radilo se o protokolu,natjecatelji zadovoljni,obzirom na jake razvojne popodnevne ipak su održane 2 trke,mađari su vodili natjecanje i određivali taskove,broj bodova je koliko se moglo napravit,išlo se na sigurnost mmax,ugodno druzenje upotpunili je ovaj događaj,hvala Slo pilotima na
podršci,Erzenu prvenstveno,Trpko nije ostvario ideju da nam hcr zabrani tekmu radi mnoštva minskih polja,hm djetinjasto ali jbg,kad je čovjek dijete u glavi,dakle Greda Cup je uspijesno obavljen,,,,,,idemo dalje,,,,

2 Palac gore: : josipc, leteci medvjedic    
Vrh

PostPostano: sri 12 kol, 2015 16:25 
Offline     DHV 2-3

e moj Jere, po svoj galami i vređanju da fejsu da su te isključili s foruma .. ti opet pišeš i to tako kako tebi odgovara...

JERKO je napisao/la:
... Trpko nije ostvario ideju da nam hcr zabrani tekmu radi mnoštva minskih polja,hm djetinjasto ali jbg,kad je čovjek dijete u glavi,...

HCR je napisao mišljenje za taj tvoj teren, HZS_u je bio poslan dopis u vezi sigurnosti natjecatelja na Greda CUP 2015, a na temelju HZS pravilnika te članka 13 kojem piše:

"Načelo sigurnosti u zrakoplovstvu nalaže sustav sportskih natjecanja koji omogućava sigurnost svih sudionika natjecanja neovisno o tome da li se radi o sudjelovanju u sportskom natjecanju ili praćenju sportskog natjecanja, te obuhvaća poduzimanje mjera sigurnosti u provedbi zrakoplovnih natjecanja, kao i osiguranja sudionika sportskih natjecanja."

U dopisu nije bilo zahtjevano da se natjecanje Greda CUP zabrani već je dato da o tome odlući HZS, HZS kao nacionalni savez koji je to natjecanje na predlog komisije za parajedriličarstvo odobrio te uvrstio na kalendar natjecanja HZS. U dopisu je međuostalim zapisano:

" ... Koliko pilotu upogled u sam MSI portal, u karte minsko sumljivih područja, lako pomogne u sitvaciji kada zbog kolapsa krila parajedrilice, pojačanog vjetra, aktiviranjem rezervnog padobrana, nemože kontrolirati smjer leta te mjesto pristanka prsudite sami."

Odgovor kojeg sam dobio od g. Panze kao predsjednika našeg nacionalnog saveza citiram u cijelosti:

"From: Tonci Panza
Sent: Monday, August 03, 2015 3:46 PM
To: Sinisa Trputec
Subject: Re: Greda CUP 2015

HZS nije organizator takmičenja tako da ste promašili adresu. Javite se organizatoru ( Jerko ) pa mu objasnite Vašu 'brigu' za sigurnost pilota.

Što se tiče minsko sumljivih područja - uputite dopis organizatoru ( možete i Vašem drugu u BG on možda zna tko je i gdje postavljao mine !?)

Što se tiče vaših' prijetnji ' ako se nešto dogodi ...itd nemam komentara jer se ne odnosi na HZS .

Ugodno ljeto

TPANZA"

Na kog to mog "druga" je g. Panza mislio ??? Da li je to odgovor dostojan jednog predsjednika HZS???

LP Siniša

p.s. dopis poslan HZS_u i odgovor g. Panze poslani HOO ...a to je i razlog što ne objavljujem dopis dok ne dobijem odgvor.

Vrh

PostPostano: sri 12 kol, 2015 17:45 
Offline     DHV 2-3

zaboravih napisati...

HZS, t.j. strukovna služba (g. Vajda, Blaženka) još se nisu "očitovali" na poslan im dopis, iako su poštu dobili što potvrđuje ...

From: HZS
Sent: Wednesday, August 05, 2015 10:15 PM
To: 'Sinisa Trputec'
Subject: Read: Sigurnost natjecatelja na natjecanjima pod organizacijom HZS

Your message

To: hoo@hoo.hr
Cc: HZS; panza@net.hr
Subject: Sigurnost natjecatelja na natjecanjima pod organizacijom HZS
Sent: 3.8.2015. 22:15

was read on 5.8.2015. 22:15.

rade...i to na praznik u nočnoj smjeni... :), koliko mi "očitovanja" moraju poslati nije ni čudo..malo kasne pa rade kad zahladi :yup:

Vrh

PostPostano: sri 12 kol, 2015 19:34 
Offline     DHV 2-3

Član od: pet 28 kol, 2009 10:53
Dao Palac gore: : 494 / Palac dolje: : 8
Dobio Palac gore: : 1284 / Palac dolje: : 11
Jere, koji je tvoj plan za slijedeću godinu? Državno, omasovljenje, dozvole, reprezentacija. Nije nužno tim redom ...

LP, Roman

http://www.knjigovodstveni-programi.hr
http://www.kronwin.hr
http://www.opz-stat-1.kronwin.hr/
http://www.hub.kronwin.hr/
http://www.dbasewinner.eu

Vrh

PostPostano: sri 12 kol, 2015 19:57 
Offline     DHV 2-3

JERKO je napisao/la:
Dobro Trputec kada ćeš prestat s tim mnogim glupostima,što želiš,pa dali si ti uopće svjestan u kojem smjeru ideš,očito nisi,ajde liječi svoje komplekse negdi drugdje,na našem terenu su održana mnoga natjecanja i manifestacije,uvijek se može vidjeti karta minsko sumnjivih područja a kojih je sve manje,odnosno još se nalaze ali na Bosanskoj strani dinare,svi zadaci su daleko od minskih polja,odnosno uz cestu gdje ljudi žive,obrađuju zemlju itd,nikad ama baš nikad niti jedan pilot nije doveden u opasnost od mina,što želiš

HCR je napisao mišljenje o sigurnosti terena.. ne ja... to znači da oni neznaju pravu sitvaciju na terenu.. ili ju ti ko "izvidnik i specijalac" poznaješ bolje da tako pišeš...

JERKO je napisao/la:
pa znaš koliko si postao dosadan da ti se gosp.Panza obraća na forum što nikad za ništa nije prije

kada, daj mi link za taj post izgleda da ga nisam pročitao...

JERKO je napisao/la:
posebno se zahvaljujem Igoru Erženu za par jednostavnih savjeta,objasnio sam mu tko si ti i tvoje ciljeve,ali i ostalih,npr,porezna usred brifinga,al nije bio problem pa još nekoliko glupih najava inspekcijskih službi,ali toliko smiješno da se i laici koji su čitali zapitali,pa dali je ovaj bradonja normalan,

a zato se meni toliko štucalo ta vikend...dobro da sam preživio.. jedino mi nije jasno kaj ja imam sa poreznom inspekcijom i njihovim najavama ??? a se u RH porezna inspekcija najavljuje ???

JERKO je napisao/la:
ali kako narodna kaže,sam pao sam se ubio,evo ja bih te zamolio ispred svih da se ostaviš ćorava posla jer jbg,,,,,,,imaš familiju,čuvaj ih,oni su vrijednost,prestani zabadati nos di ti više nije niti će biti mjesto,ne želim nikom loše,ali loše se stvari događaju,dovoljno si upao duboko,radi svoj posao a nas pusti na miru,ovi ti je moja zadnja kolegijalna opomena.Davno si prešao granicu,bilo je zaista dosta.Nadam se da shvataš što želim reći.......... :amen:

ti uistinu nemožeš brez pretnji..no ako dobro razumijem sada si izgleda pretnje raširio i na moju familiju... mislim da od osobe s takvom dijagnozom stvar zvući ozbiljno tako da bi to lako bilo uz sve do sada napisane prijetnje dovoljno za prijavu pristojnim organima...

Sinisa T. je napisao/la:
mađari su vodili natjecanje i određivali taskove,broj bodova je koliko se moglo napravit,

a zato na nagradama piše "Hungarian and Croatian FAI ..." :)

JERKO je napisao/la:
Broj 13 me je srećom pratio jer sam rođen 13-tog,otac također,te dosta stvari mi se dobrih desilo baš tada,samo pozitivno kao i ovo natjecanje

vidim na sliki sa podjele.. nagrada i medalja za 13 mjesto ..samo ime su pogrešno napisali i zaboravili upisati broj 1 pred 3

:-D

LP Siniša

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Time zone: Europe/Zagreb [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.