»

PG linkovi

Vrijeme/prognoze (forum)

Vrijeme/prognoze

Logo
Sada je: pon 22 srp, 2019 22:16.

Time zone: Europe/Zagreb [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 

Dali bi dosao na APPI radionicu uz ove sve navedene uvjete?
Anketa je završila: sri 20 srp, 2016 5:15.
Da. Dosao bih.
Da ali ako mi klub plati.
Ne, jer mi je to preskupo.
Ne, jer me ne zanima.
Autor/ica Poruka
 Naslov: APPI radionica
PostPostano: pon 20 lip, 2016 5:15 
Offline     DHV 2-3

Član od: uto 25 kol, 2009 8:40
Dao Palac gore: : 468 / Palac dolje: : 58
Dobio Palac gore: : 1521 / Palac dolje: : 15
Kako je Ivica spominjao APPI na prezentaciji ja bih otisao korak dalje i predlozio mini radionicu za solo letace ili mozda i za tandemase ako ima interesa, a sve kako bi se povecala sigurnost u letenju, dobilo novo znanje i takoder APPI dozvole tko je zainteresiran.
Ono sto mene interesira jest dali ima dovoljno kandidata da se organizira radionica zato i ova anketa.

Datum: Vikend u 8.mjesecu recimo oko velike Gospe...??

Opcija 1. 3 dana od 8:00 do 20:00 - Lokacija kod Ivice ( cijena 100 eur ) min 15 osoba
Opcija 2. 2 dana sazeto 8:00 do 20:00 - Lokacija kod Ivice ( cijena 70 eur ) necemo ici u detalje kao u opciji 1.
Svi koji imaju nasu dozvolu Pilota parajedrilice bi po zavrsetku mogli dobiti APPI Pilot, a za neke druge stupnjeve dogovorimo neki drugi termin.

Opcija 3. 3 dana + 2 dana za tandem dozvole ( na Triblju tandem dio - 5 dana 200 eur min 5 osoba).

Ako ima interesa mogli bi se i dogovoriti za neku fiksnu cijenu za klubove pa dodje tko hoce. Mozda ima klubova koji bi htjeli to platiti svojim clanovima pa postoji i ta opcija. Ako ima neka mi se jave direktno na info@markohrgetic.com
Mozda se skupi dva tri kluba pa clanovima bude besplatno i svi zadovoljni.

Na kraju se Ivica ponudio da u sklopu toga se prepakiraju rezerve i ce vam dati dobar popust.

Radionica za solo letace:

Dan 1. Oprema, certifikacija, odrzavanje
Dan 2. Mehanika letenja
Dan 3. Meteo, performance i stres

Tandem:
Dan 4. Procedura, tehnika letenja, oprema
Dan 5. Ispit

7 Palac gore: : Boro, gburazer, javorina, Laminar, Morelli, profa, The Ozone Scraper    
Vrh

Naslov: Re: APPI radionica
PostPostano: čet 30 lip, 2016 16:41 
Offline     DHV 2-3

Član od: uto 25 kol, 2009 8:40
Dao Palac gore: : 468 / Palac dolje: : 58
Dobio Palac gore: : 1521 / Palac dolje: : 15
Obzirom da nema nekog interesa za grupnu radionicu, budem ju odrzao u Rijeci ili na Triblju za svoj klub. Ako netko bude htio pridruziti se, nema problema jedino da cemo vjerojatno biti fleksibilni sa datumima i vremenom odnosno prilagodjeni nasem klubu.

Neznam koja su to vremena dosla da jako malen broj pilota ne zeli investirati u svoje znanje i sigurnost.
Stvari koje imamo na predavanjima su vrlo interesantne i po zivot vazne informacije te sam siguran da 99.99% letaca nikada nije culo niti vidjelo (niti ja do prosle godine).

Datume u Rijeci budem objavio naknadno.

Vrh

Naslov: Re: APPI radionica
PostPostano: čet 30 lip, 2016 18:06 
Offline     DHV 2

Član od: uto 09 ruj, 2014 22:22
Dao Palac gore: : 115 / Palac dolje: : 0
Dobio Palac gore: : 520 / Palac dolje: : 0
Da stvarno žalosno što je tako, ali valjda je kriva je... besparica pa ljudi nemaju volje. Ali stvarno šteta jer se po APPI jevom načinu obuke i sa njihovom bazom znanja i instruktora stvarno može jako puno naučiti. Mislim i na ono praktično znanje bez neke pretjerane fizike i filozofiranja nego one sakodnevne letne rutine. Hajde ako ništa prenesi to makar svojima, pa če se znanje polako usmeno širiti i dalje do drugih. To je upravo ono što ja tupim pa me onda ljudi krivo shvate da sam za bezvlašće. Premalo nas ima a previše bi ljudi instruiralo i zarađivalo na tome, i onda kada se konačno pojavi ovako nešto stvarno ispitano skoro u čitavom svijetu e onda prdac nema zainteresiranih. Pa jebemu miša da sam bliže ako ništa došao bi da naučim preslagivati rezervu kako treba od Ivice. Pa to je jedna od najvažnijih hahaha sporednih stvari u zraku koju bi vrlo rado sam sebi presložio.

LP Poli

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 

Time zone: Europe/Zagreb [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži: