»

PG linkovi

Vrijeme/prognoze (forum)

Vrijeme/prognoze

Logo
Sada je: pon 18 stu, 2019 2:53.

Time zone: Europe/Zagreb

Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Školovanje za pilote parajedrilice
PostPostano: pon 19 ruj, 2016 10:57 
Offline     DHV 2-3

Član od: ned 27 lip, 2010 9:27
Dao Palac gore: : 235 / Palac dolje: : 22
Dobio Palac gore: : 311 / Palac dolje: : 78
Poštovani

Cenatar za izobrazbu parajedrilice Pegaz koji je osnovan 2004 godine više ne vrši izobrazbu pilota parajedrilice.Zašto ovo pišem,????Ovo pišem zato da se ne događaju slanja mailova od nikog a posebno ne od Agencije za civilno zrakoplovstvo gdje traže da im pošaljem dokumente o izobrazbi i tandem letovima koje ne obavljamo,mislim da je malo ponižavajuće za jednu instituciju kao što je agencija odnosno inspektora gosp.Daria Tomašića što nije upoznat što radi i dali uopće postoji udruga Pegaz na koju se on poziva a ista je izbrisana iz registra udruga,te mi nije jasno na osnovu kojih informacija gosp Tomašić traži navedene dokumente,dali gosp.Dario nema drugog posla ili mu netko gura neistine.Navodno je on to vidio na stranicama udruge koja više ne postoji a može se vidjeti isključivo radi informacija o letjelištima,jer ipak stranica postoji i vidjelo je dosta stranaca koji su nas posjećivali i biti će na internetu dok članovi kluba ne odluče da se ugasi,ali naravno što nije mjerodavno da se na osnovu stranice poziva Inspektor te traži dokumente o obuci pilota i tandem letovima,tamo ukoliko ja odlučim može pisati da se udruga bavi i sadnjom kupusa,ukoliko nekog zanima cijena kupusa taj će me nazvati te ću mu reći da ne prodajemo više kupus jer je zemljište prodano,dakle poštovani gosp.Tomašić bolje i na drugi način provjeravajte dali ja to radim,uostalom možda je to mogao raditi npr.Darko,Bruno koji imaju ovlaštenja za tandem i imaju ugovor s Pegazom,dakle molio bih da mi se ovakvi mailovi više ne šalju.

Vrh

Naslov: Re: Školovanje za pilote parajedrilice
PostPostano: pon 19 ruj, 2016 12:49 
Offline     DHV 2-3

Član od: uto 01 ruj, 2009 9:34
Dao Palac gore: : 601 / Palac dolje: : 2
Dobio Palac gore: : 390 / Palac dolje: : 3
Jerko,

sad moram pisati jer me prozivaš imenom i prezimenom. Molim te da prekineš maltretirati ljude na forumu, ako imaš problem obrati se Agenciji.

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Time zone: Europe/Zagreb

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir: