»

PG linkovi

Vrijeme/prognoze (forum)

Vrijeme/prognoze

Logo
Sada je: pon 18 pro, 2017 19:25.

Time zone: Europe/Zagreb

Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Događanja južno - nastavak
PostPostano: sub 25 stu, 2017 9:13 
Offline     DHV 1

Član od: pet 06 lis, 2017 21:53
Dao Palac gore: : 4 / Palac dolje: : 0
Dobio Palac gore: : 17 / Palac dolje: : 0
Dragi letaci, prijatelji slobodnog letenja, ljubitelji prirode....projekt The Power of Promina nastavlja svoj put ka ostvarenju. Uz vec spomenuta letjelista Greda i Svilaja, Promina ce biti jedna od tri XC Dalmatian Open lokacije nudeci i popratne sadrzaje -trekking, smjestajne kapacitete, mjesto za koncerte, gradelavanje, druzenja u prirodi. Sve zahvaljujuci istinskim zaljubljenicima u letenje, prirodu i povratak prirodi te neizostavnoj podrsci svih onih kojima je u cilju promicanje sporta, kulture, ljepota sire lokalne zajednice-nacelniku opcine Drnis, direktoru NP Krka, voditelju planinarskog doma Promina, vd radio Drnisa. Korak smo blize ostvarenju cilja-promicanju Dalmatinske zagore i njenih potencijala. Sport je izvrsna prilika za promociju svakog oblika turizma. Nadamo se da cete nas podrzati u nastavku projekta i uzivati s nama u Dalmatinskoj zagori - Power of Promina! Lp,Ivana

11 Palac gore: : Grgo, grgos, hrvoje.vt, ibanjac, JERKO, Pikutić, profa, SZ, VedranMRi, zlatko2508, Šokre    
Vrh

Naslov: Re: Događanja južno - nastavak
PostPostano: pon 27 stu, 2017 11:30 
Offline     DHV 2

Član od: ned 27 lip, 2010 9:27
Dao Palac gore: : 214 / Palac dolje: : 20
Dobio Palac gore: : 272 / Palac dolje: : 78
Pozdrav svima

Moram se nadovezati na post naše tajnice i nadodati da je vrijeme promjena došlo,svi smo stariji,iskusniji,prošli smo kroz svašta i ostali smo,zašto,hm,iz jednostavnog razloga,tu pripadamo gdje živimo i mi smo ti koji moraju i žele nešto napraviti,to nam sigurnno neće nitko drugi osim nas samih.Što se tiče Promine,ja ,Ivana,I Ivo Validžič,osoba koja je izdala prvo Hrvatsko izdanje startevi mediterana,inače knjiga Olivera Guenaija,osoba koja je krajem 80-tih donijela u Hr paraglider i koji sada u 63 želi napraviti nešto u kombinaciji samnom jer godinama prati moj angažman i želi da napramimo nešto,događaj,manifestaciju,te sam ja odlučio da aktiviramo Prominu i stavimo je u kombinaciju s Gredom i Svilajom.Dakle moj plan za ovu god je prijava Dalmatia paragliding Opena na Promini,Slovenci će na Gredi organizirati neku Fai utrku što mi je Eržen potvrdio nakon prošlogodišnje utrke,tako da će naredne sezone biti događanja na našem jugu. :bye: :bye: :beer:

l.p. Jere
www.adventurezagora.com
www.pegaz-paragliding.com

2 Palac gore: : Ivana Kolic, SZ    
Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Time zone: Europe/Zagreb

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.