»

PG linkovi

Vrijeme/prognoze (forum)

Vrijeme/prognoze

Logo
Sada je: uto 28 sij, 2020 16:58.

Time zone: Europe/Zagreb

Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Novi ustroj kluba
PostPostano: pet 06 lis, 2017 10:31 
Offline     DHV 2-3

Član od: ned 27 lip, 2010 9:27
Dao Palac gore: : 235 / Palac dolje: : 22
Dobio Palac gore: : 312 / Palac dolje: : 78
Evo nakon dugo vremena se javljam na forum,, prvo da izrazim zadovoljstvo radom HZS-a onakvim kakvim smo želili da bude, sportski naravno, drugo, eto održana je skupština komisije na koju nisam mogao doći zbog poslovnog razloga, a žao mi je, jer ipak je to prilika kad se gledamo u oči dok pričamo, ali bit će prilike,stvari oko repke u preletim a i ostavka Habeka mi nije draga, kao niti slučaj radi kojeg je to učinjeno, nadam se da se to više neće dešavati jer prošlo je vrijeme u kojem bih Vajda neke stvari pustio, to je završena priča,uglavnom godina i sezona je prošla ok te kao član komisije sam zadovoljan korakom naprijed za parajedriličare. Iduću očekujem da će mo učiniti sve da bude bolja. Mi smo uspješno odradili FAI utrku s pomoći Igor Eržena te je najavio org Slo lige na Gredi, a mi nastavljamo s organizacijama utrka kao i dosada. Tajnica kluba Ivana Kolicivana@hotmail.com će ubuduće biti veza za sve upite letenja u Dalmaciji i ostalim pitanjima,, trenutno žene vode glavnu riječ u klubu i super je,, i dat će mo jednu članicu za repku u preciznom, imamo odlične kontakte i ostalo sa susjedima u Bih, i napokon sve stvari su donekle uspješno posložene.

L. P jere

6 Palac gore: : Grgo, javorina, Laminar, Morelli, profa, SZ    
Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 

Time zone: Europe/Zagreb

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.