»

PG linkovi

Vrijeme/prognoze (forum)

Vrijeme/prognoze

Logo
Sada je: sub 21 srp, 2018 19:10.

Time zone: Europe/Zagreb [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 35 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: HZS - provjereno
PostPostano: čet 19 svi, 2016 20:46 
Offline     DHV 2

Član od: pet 28 kol, 2009 16:44
Dao Palac gore: : 71 / Palac dolje: : 1
Dobio Palac gore: : 721 / Palac dolje: : 1
Jučer sam načuo, a danas čuo iz pouzdanog izvora. Ni manje ni više, potvrdio mi je to predsjednik Hrvatske zajednice tehničke kulture u čijem članstvu je i HZS. Ne samo da je nova adresa tajnika postala Remetinec, nego je Ured za opću upravu priznao posljednju skupštinu. Upravo sam provjerio u Registru udruga pa se uvjerite i vi. Možda još nije trenutak da se stavi točka na i, ali Hrga sad je trenutak da odeš slobodno slaviti.
slika

https://registri.uprava.hr/#!udruga-det ... 9p4gIBuPkB

19 Palac gore: : bešo, CW, Danči, Franco, hrga, hrvoje.vt, hrvoje87, JERKO, Josip D, Laminar, marin, Maslina, McB, Nik01, Ratko, tmuic, Vojo, Ziga, zoli    
Vrh

Naslov: Re: HZS - provjereno
PostPostano: pet 20 svi, 2016 5:41 
Offline     DHV 2-3

Član od: uto 25 kol, 2009 8:40
Dao Palac gore: : 468 / Palac dolje: : 58
Dobio Palac gore: : 1466 / Palac dolje: : 15
Hvala Ivice. Cuo sam pred dva dana ali nisam htio nista pisati.

Napokon je kriminalac u buksi.

Vrh

PostPostano: pet 20 svi, 2016 7:38 
Offline     DHV 2-3

Član od: sri 14 lis, 2009 8:20
Dao Palac gore: : 54 / Palac dolje: : 13
Dobio Palac gore: : 370 / Palac dolje: : 56
:yup: :yup: :yup:

znači da svi telefonski pozivi, prijave..kopanje za informacijama nisu bili uzaludni... da čovjek nepovjeruje da u cro ponekad proradi pravna država... izgleda da su nam Vajdu žrtvovali strici iz pozadine kako ne bi i oni mjenjali adresu boravka.

LP

p.s. Hrga sada lako tražimo dozvole .... nadam se da ih Vajda nije uzeo sa sobom u remetinac :lol: :lol:

2 Palac gore: : Franco, Vojo    
Vrh

PostPostano: pet 20 svi, 2016 11:19 
Offline     DHV 2-3

Član od: uto 25 kol, 2009 6:27
Dao Palac gore: : 435 / Palac dolje: : 0
Dobio Palac gore: : 1448 / Palac dolje: : 15
I.K. je napisao/la:
Ne samo da je nova adresa tajnika postala Remetinec...

Ah, ovo treba uokvirit... :-D

4 Palac gore: : Franco, Laminar, Nik01, zupanich    
Vrh

PostPostano: pet 20 svi, 2016 12:58 
Offline     DHV 2-3

Član od: uto 25 kol, 2009 8:30
Dao Palac gore: : 882 / Palac dolje: : 12
Dobio Palac gore: : 1686 / Palac dolje: : 10
A sad se neka zapitaju i oni među nama koji su si bili dobri s Vajdom.
Znate kako se kaže:
"S kim si, takav si!"
Ne treba zanemariti ni onu staru zagorsku.
"Svaka rit dođe na šekret!" :hi:
:yup: :truce: :good:

3 Palac gore: : hrga, Nik01, Vojo    
Vrh

PostPostano: pet 20 svi, 2016 14:13 
Offline     DHV 2-3

Član od: pet 28 kol, 2009 10:03
Dao Palac gore: : 682 / Palac dolje: : 2
Dobio Palac gore: : 881 / Palac dolje: : 6
Dečki nije sve tako bajno kako se čini V. je vani, a ne u Rementincu i sad predstoji pravna bitka.

Vrh

PostPostano: pet 20 svi, 2016 16:34 
Offline     DHV 2-3

Franco je napisao/la:
A sad se neka zapitaju i oni među nama koji su si bili dobri s Vajdom.
Znate kako se kaže:
"S kim si, takav si!"
Ne treba zanemariti ni onu staru zagorsku.
"Svaka rit dođe na šekret!" :hi:
:yup: :truce: :good:

Istina Franko!

1 Palac gore: : Vojo    
Vrh

PostPostano: pet 20 svi, 2016 23:02 
Offline     DHV 2-3

Član od: pet 25 ruj, 2009 14:06
Dao Palac gore: : 118 / Palac dolje: : 2
Dobio Palac gore: : 262 / Palac dolje: : 2
profa je napisao/la:
Dečki nije sve tako bajno kako se čini V. je vani, a ne u Rementincu i sad predstoji pravna bitka.

Ne nije vani barem ne još!
Vojo!

Vrh

PostPostano: pon 23 svi, 2016 13:09 
Offline     DHV 2-3

Član od: ned 27 lip, 2010 9:27
Dao Palac gore: : 233 / Palac dolje: : 22
Dobio Palac gore: : 308 / Palac dolje: : 78
Jednostavno ne mogu čitajući sve ove postove oglusiti se na njih,jedna osoba s foruma kada je počeo lov na Vajdu,dugo je to trajalo 15god,od osnivanja udruge slobodnih letača na Bjelopolju koja je nažalost završila neuspijehom,za mojim stolom je pisan optužni prijedlog protiv HZS-a,ali opet neuspijeh, čekao se moment kada napasti i prije određenog vremena trojka među kojom sam bio i ja odlučila se na rušenje ove strukture,ne Saveza nego pojedinaca,komisija koju smo zadnje sačinjavali nije mogla izdržati napade na mene i ostale te su dali ostavke,ali oni nisu niti znali što se sprema,ja sam to učinio zadnji kad je teren bio spreman za djelovanje i napad,te večeri nakon tel.razgovora smo krenuli,pridružilo nam se još nekoliko letača drugih grana i igra je počela,osoba x je u razgovoru samnom rekla,Jerko ovo pre dugo traje na što sam rekao,polako bliži se kraj,stvar moramo završiti,i kako sam rekao tako se i dogodilo,sada još malo i imamo čistu situaciju,nove ljude u Savezu,opet ću se na tren vratiti na jedno vojno pitanje da vam bude jasnije,dakle iz koje pozicije se neprijatelj naj lakše uništi,,,hm hm,,,,ako znate tad će te znati o čemu pričam,,,,,,,nevrijeme je naše vrijeme,dragi i nadasve poštovani suborci u ovom ratu bila mi je čast sudjelovati i još sam tu,ima još posla,i hvala posebno jednoj osobi koja je imala povjerenje u mene i tijekom slučaja HZS-Vajda,neki znaju o cem pričam ali oni kojima je to čudno,nerazumljivo nek ne razmišljaju puno,nažalost nešto se moralo žrtvovati da bih se došlo do cilja,ali svaka bitka ima gubitke tako i ova,ali smo se potrudili da žrtva bude što manja,hvala na razumijevanju,imamo napokon svoj šport.

L.p. Jere

3 Palac dolje: : Franco, Nik01, Sinisa T.
Vrh

PostPostano: pon 23 svi, 2016 13:54 
Offline     DHV 2

Član od: sri 09 ruj, 2009 19:59
Dao Palac gore: : 141 / Palac dolje: : 0
Dobio Palac gore: : 69 / Palac dolje: : 1
Dobro što imamo Jereta. Hvala ti vojniče što si nam skinuo Vajdu! :respekt:

4 Palac gore: : jrabic, McB, Nik01, Sinisa T.    
Vrh

PostPostano: pon 23 svi, 2016 14:18 
Offline     DHV 2-3

Ej Jere... jesi li to ti opet usnuo jedan lijepi san.... ili je proradila tvoja vojno takticna masta

:lol:

1 Palac gore: : Franco    
Vrh

PostPostano: pon 23 svi, 2016 21:46 
Offline     DHV 2-3

Član od: uto 25 kol, 2009 8:30
Dao Palac gore: : 882 / Palac dolje: : 12
Dobio Palac gore: : 1686 / Palac dolje: : 10
JERKO je napisao/la:
Jednostavno ne mogu čitajući sve ove postove oglusiti se na njih,jedna osoba s foruma kada je počeo lov na Vajdu,dugo je to trajalo 15god,od osnivanja udruge slobodnih letača na Bjelopolju koja je nažalost završila neuspijehom,za mojim stolom je pisan optužni prijedlog protiv HZS-a,ali opet neuspijeh, čekao se moment kada napasti i prije određenog vremena trojka među kojom sam bio i ja odlučila se na rušenje ove strukture,ne Saveza nego pojedinaca,komisija koju smo zadnje sačinjavali nije mogla izdržati napade na mene i ostale te su dali ostavke,ali oni nisu niti znali što se sprema,ja sam to učinio zadnji kad je teren bio spreman za djelovanje i napad,te večeri nakon tel.razgovora smo krenuli,pridružilo nam se još nekoliko letača drugih grana i igra je počela,osoba x je u razgovoru samnom rekla,Jerko ovo pre dugo traje na što sam rekao,polako bliži se kraj,stvar moramo završiti,i kako sam rekao tako se i dogodilo,sada još malo i imamo čistu situaciju,nove ljude u Savezu,opet ću se na tren vratiti na jedno vojno pitanje da vam bude jasnije,dakle iz koje pozicije se neprijatelj naj lakše uništi,,,hm hm,,,,ako znate tad će te znati o čemu pričam,,,,,,,nevrijeme je naše vrijeme,dragi i nadasve poštovani suborci u ovom ratu bila mi je čast sudjelovati i još sam tu,ima još posla,i hvala posebno jednoj osobi koja je imala povjerenje u mene i tijekom slučaja HZS-Vajda,neki znaju o cem pričam ali oni kojima je to čudno,nerazumljivo nek ne razmišljaju puno,nažalost nešto se moralo žrtvovati da bih se došlo do cilja,ali svaka bitka ima gubitke tako i ova,ali smo se potrudili da žrtva bude što manja,hvala na razumijevanju,imamo napokon svoj šport.
L.p. Jere

E moj Jerko, ovo je stvarno definitivno podcjenjivanje inteligencije šire paragliding zajednice!
Pa ti stvarno misliš da je itko od nas toliko blesav da bi progutao ove tvoje bljuvotine?
:bad: :bad: :bad:

2 Palac gore: : I.K., Sinisa T.    
Vrh

PostPostano: uto 24 svi, 2016 3:03 
Offline     DHV 2-3

Ha ha,niti ne tražim Franco da netko guta moje kako kažeš bljuvotine,zašto bih,svatko ima pravo na svoje mišljenje pa tako i ti,neki naši poznati letaci su na samom početku bili upoznati,možda su mislili kao ti,ali su se sad definitivno uvjerili,mada stvar se još riješava,i nisam napisao post da ja ispadnem netko ili nešto,samo sam reagirao na post,recimo Profu sam obavijestio prije par mj,Hrgu također i još par kolega letača,ali sve je to nebitno,u ovoj zajednici se zna koliko tko teži,osobno u vrijeme dok nisam dao ostavku gucao sam uvrede,na poneke i reagirao ali nikom ne zamjeram jer VI niste znali što se događa u savezu,ali sve jedno to više nije bitno,vrijeme je da se Darko kao član izvršnog odbora izjasni o održavanju prve sjednice Izvršnog odbora te da krenemo dalje,pozdravimo novog predsjednika i zaželimo mu uspijeh u radu kao i ostalim članovima komisije,sretno Robi i puno uspijeha ti želim,kao i svi članovi kluba Pegaz.I još jednom bih od srca zahvalio osobi koja mi je dala svoje puno povjerenje,hvala od srca,te ostalima,njih par što su svojim doprinosom i ovom zajedničkom akcijom doveli Savez u trenutno stanje,hvala i mojim prijateljima koji su se rado odazvali i bili uz nas,mada nemaju nikakve veze s letenjem.Uglavnom dobili smo što smo tražili,što više reći,topli pozdrav s juga,VENI, VIDI,VIC I.... :beer:

Vrh

PostPostano: uto 24 svi, 2016 4:02 
Offline     DHV 2-3

Meni se Jere povjerio ima neko vrijeme da je pomaze u rusnjeu Vajde. Bio sam malo skeptican oko svega moram priznat pa sam to morao provjeriti kod jedne druge osobe koja bi mogla napisati koju rijec da potvrdi.

Neznam dali je Jere od pocetka bio protiv Vajde (tu sam malo skeptican), ali ima neko virjme da, da. Osoba koja zna sve moze napisati vise ako smije.

Daj Jere par dokumenata tu na forum, tako je najlakse potvrditi sve sto si mi pisao.

Vrh

PostPostano: uto 24 svi, 2016 7:57 
Offline     DHV 2-3

jedino što je istina je to da je Jere galamom te vezom preko sinjske naveze, Panze, sebe postavio na mjesto predsjednika parajedriličarske komisije, svojim samovoljnim radom u istoj ne poštujuči odluke članova komisije uzrokovao raspad iste... da smo zbog njegovih nacionalističkih stavova, velikom rvatskom ideologijom i na temelju njegovih vojničkih zasluga, taktike ostali bez DP, te da se DP u rvata mora organizirati samo u rvatskoj i nedo bog u kojoj nama susjednoj državi... da je svoju karijeru pilota, instruktora, pilota tandema započeo uz pomoč ljudi koji su umjesto njega pojavljivali na ispitima.... da o priređivanju zdrastvene papirologije i ne govorim... da smo Hrga i ja ostali bez CRO sportke FAI dozvole... itd.

Danas kada je vjetar promjenio smjer te dolazi do promjena u HZS i naš se Jerko okreče ... pomoču ljudi iz sinjskog kraja koji su zahvaljujuči promjeni na političkoj CRO sceni ponovo zauzeli položaje zbog stranačke pripadnosti, planira ponovni zagon svog obučnog centra, koji su njegovi ciljevi zna samo on, jer se Jerko nikad ne upušta u nešto iz čega nemože direktno izvuči neku korist....

a ja na kraju mogu samo citirati staru narodnu: " Vuk dlaku menja ali ćud nikada"

LP

1 Palac gore: : Franco     1 Palac dolje: : Josip K-T
Vrh

PostPostano: uto 24 svi, 2016 11:12 
Offline     DHV 2-3

Hrga hvala,sve znaš,kako sam rekao tako je i bilo,Trpko vojnik nikada ne smije biti u nikakvoj političkoj opciji,ljudi moji uživajte,letite i pustite prazne priče.
Hrvat bio sve za Hrvatsku....Ponosan......

Vrh

PostPostano: uto 24 svi, 2016 11:24 
Offline     DHV 2-3

Hrga Jere se bori protiv Vajde cca ima 15god,Ivica Knežević to dobro zna,Jurica Zitko,Pino Vojkovic,za one koji ne znaju nek provjere tko je bio na osnivačkoj skupštini u Bijelopolju, zašto je osnovana,i zašto nije opstala,zaista nema potrebe uopće pričati,sve se zna,iskreno se nadam da će Savez u ovom sastavu funkcionirati kako treba i opet ponavljam,želim im sreću i uspijeh.

Vrh

PostPostano: uto 24 svi, 2016 12:15 
Offline     DHV 2

Član od: sri 09 ruj, 2009 19:59
Dao Palac gore: : 141 / Palac dolje: : 0
Dobio Palac gore: : 69 / Palac dolje: : 1
Koja smo mi to banda tajnih agenata. Iza svega stoji broj 1 i njegova mala knjižica. :shock: . A ja do neki dan mislio da smo slobodni letači : unknown:

Vrh

PostPostano: uto 24 svi, 2016 12:44 
Offline     DHV 2-3

Član od: pet 28 kol, 2009 10:53
Dao Palac gore: : 494 / Palac dolje: : 8
Dobio Palac gore: : 1284 / Palac dolje: : 11
Znam da život ide dalje, al' bih vas ipak zamolio, da se, u ime sjećanja na našeg kolegu Mateja, barem nekoliko dana, u dostojanstvu i miru, suzdržite od besmislenih prepucavanja na forumu ...

http://www.knjigovodstveni-programi.hr
http://www.kronwin.hr
http://www.opz-stat-1.kronwin.hr/
http://www.hub.kronwin.hr/
http://www.dbasewinner.eu

5 Palac gore: : JERKO, josipc, Mario T., Vulkanizer, zlatko2508    
Vrh

PostPostano: uto 24 svi, 2016 13:41 
Offline     DHV 2-3

Član od: pet 28 kol, 2009 10:03
Dao Palac gore: : 682 / Palac dolje: : 2
Dobio Palac gore: : 881 / Palac dolje: : 6
Jučer je održana 2. sjednica novog IO HZS na kojoj je bilo gotovo pola sjednice posvečeno kronološkim zbivanjima kako se došlo do toga do čega se došlo i tko je u tome dosta pomogao ali pošto proces još traje i nije gotov nije poželjno s time izaći u javnost ovo što se zbivalo oko HZS-a je samo jedan mali dio šire slike o tome ću kada za to dođe dođe vrijeme (moglo se bi napisati scenarij za 20 godina emitiranja sapunice), a da Jerko ima zasluge u tome ima i dobro je to odigrao ma što god vi mislili.

Drugi dio sjednice se dogovaralo o predstojećim poslovima koji neće biti laki, a ni brzi zato molimo za strpljenje jer je ova jedinstvena prilika da se NOVI HZS posloži kako treba, ne smije propustiti ishitrenim radnjama.

Za sada toliko.

Profa

2 Palac gore: : JERKO, rudar    
Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 35 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Time zone: Europe/Zagreb [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.