»

PG linkovi

Vrijeme/prognoze (forum)

Vrijeme/prognoze

Logo
Sada je: sub 21 srp, 2018 19:10.

Time zone: Europe/Zagreb [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 37 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Tandem let Josipa Dujmovića!
PostPostano: čet 14 srp, 2016 22:14 
Offline     DHV 1

Član od: ned 20 ruj, 2015 15:29
Dao Palac gore: : 17 / Palac dolje: : 1
Dobio Palac gore: : 1 / Palac dolje: : 2
Prvo zanima me zašto je obrisao let sa xc,drugo tehnička ispravnost opreme,tko je letio prije tom opremom,čisto informativno :evil:

2 Palac dolje: : dr zdravko, josipc
Vrh

Naslov: Re: Tandem let Josipa Dujmovića!
PostPostano: pet 15 srp, 2016 9:27 
Offline     DHV 2-3

Član od: uto 01 ruj, 2009 9:34
Dao Palac gore: : 496 / Palac dolje: : 2
Dobio Palac gore: : 373 / Palac dolje: : 3
šteta što do sad nije bilo nikakve priče na forumu u tome...

možda da otvorimo neku temu i da instruktori kažu što misle?

možda da pak otvorimo temu gdje će svi komentirati, jer sigurno imaju štogod za reći (pogotovo na kacigu koja spašava glavu, prozvani će znati na što mislim)?

možda da zaključimo da agencija treba uvesti reda?

možda će prozvani skontati da su u krivu i popraviti stvar, a ne kao pojedinci komentirati kako su oni zapravo žrtve koje se proziva zbog kojekakvih gluposti (ta mi je bila jedna od dražih...)

možda će se dotični pilot/i opametiti?

jeste, jeste...

isoristit ću ovu priliku da sve prozvane, u svim mogućim temama na kojima smo trošili vrijeme, nabijem na krasan k....

(i da još jednom mantram s cleesom)

https://www.youtube.com/watch?v=wvVPdyYeaQU

3 Palac gore: : BB, hrga, JERKO    
Vrh

PostPostano: pet 15 srp, 2016 10:04 
Offline     DHV 1-2

Član od: ned 14 lis, 2012 17:44
Dao Palac gore: : 5 / Palac dolje: : 0
Dobio Palac gore: : 2 / Palac dolje: : 6
Moje misljenje da more letit ko sta oce i damu niko nemore branit stace letit ako mu se leti tandem leti ce ja mislin da se bavite sa svojin privatnim zivotom a ne sa tuđim i svagde zabijat nos tamo dimu ni mjesto

4 Palac dolje: : Heatseeker, hrga, jrabic, tmuic
Vrh

PostPostano: pet 15 srp, 2016 10:17 
Offline     DHV 2-3

milan155 je napisao/la:
Moje misljenje da more letit ko sta oce i damu niko nemore branit stace letit ako mu se leti tandem leti ce ja mislin da se bavite sa svojin privatnim zivotom a ne sa tuđim i svagde zabijat nos tamo dimu ni mjesto

morat ću te razočarati, al' meni je to posao.

i još jednom naglašavam, NE, NE "MORE LETIT KO STA OCE I DAMU NIKO NEMORE BRANIT STACE LETIT AKO MU SE LETI TANDEM" jer će netko drugi stradat i stvarno ne mogu vjerovati da ti se, milane, nije upalila niti jedna crvena lampica u glavi u bilo kojem trenutku kad si to pomislio, pisao, klikno ono "odgovori"... to samo pokazuje koje je loše stanje svjesti i da ideš/idete u potpuno krivom smjeru. žao mi je zbog toga, imate super terene dolje, a u konačnici će vam se dogoditi već više puta davno viđena priča.
također, iz ovog je očito da imate "unutarnjih" problema i da se sad krenulo kokati preko foruma, al' to me stvarno ne zanima.

nema problema, svako je krojač svoje sudbine (nadam se samo da pri tom nećete povući nekoga sa sobom, jer kasnije se dosta teško mirno spava).

ovim putem bih vam sretno najavio siguran dolazak agencije na vaše omiljene startove, godača, korenica, rudopolje... rado bih vam rekao kada i u kojem obimu, ali to ćete morati ukapirati sami.

12 Palac gore: : Damjancic, dr zdravko, Franco, Heatseeker, hrga, isantek, JERKO, jrabic, kbelcar, Nik01, Poli, Zoki    
Vrh

PostPostano: pet 15 srp, 2016 10:24 
Offline     DHV 2

Član od: uto 22 svi, 2012 23:26
Dao Palac gore: : 138 / Palac dolje: : 6
Dobio Palac gore: : 689 / Palac dolje: : 17
milan155 je napisao/la:

Nekako mi se cini da je to tvoje "misljenje" jako zastupano kod "Letecih Medvjedica". Mozda da zapocnete pokret da se vasa regija osamosvoji pa da se ukinu sve regulative i nek svako radi sta hoce. Pocetnici uce prijatelje za 2 gemista, svako ko ima 5 minuta i neki stari tandem ide malo letjet s bilokim koga je volja. Mozda za 4 gemista. Bas me zanima kako bi to proslo?

A postoji tako nesto vec i sada:

1 Palac gore: : jrabic    
Vrh

PostPostano: pet 15 srp, 2016 10:59 
Offline     DHV 1-2

Član od: čet 17 stu, 2011 22:23
Dao Palac gore: : 46 / Palac dolje: : 1
Dobio Palac gore: : 83 / Palac dolje: : 0
Airie, u krivu si !
Milan ima pravo na svoje mišljenje, kao i svatko od nas ali to "mišljenje" nema podršku u klubu Leteći medvjedići.
Dečki su napravili grešku, toga smo svjesni svi, tandem im je oduzet i neće se moći služiti s njime i to je sve što mi kao klub možemo učiniti prema njima kao članovima.
Za sve njihove naredne izjave, postupke i djela snose odgovornost kao pojedinci i samostalne osobe !

11 Palac gore: : Airie, Damjancic, Flyingbear, hrga, jrabic, kbelcar, Mari(j)o, Maslina, Nik01, The Ozone Scraper, toni    
Vrh

PostPostano: pet 15 srp, 2016 11:12 
Offline     DHV 1-2

Član od: čet 18 vel, 2016 19:18
Dao Palac gore: : 32 / Palac dolje: : 0
Dobio Palac gore: : 9 / Palac dolje: : 0
Da se nadovezem na Rebana..radi se o izdvojenom misljenju clana kluba koji nema veze sa misljenjem vecine kluba, al klub nema instrumente nit ovlasti da nekome zabrani mislit pa makar to bilo i pogresno...

Vrh

PostPostano: pet 15 srp, 2016 14:04 
Offline     DHV 1-2

Član od: uto 07 sij, 2014 20:43
Dao Palac gore: : 73 / Palac dolje: : 2
Dobio Palac gore: : 75 / Palac dolje: : 2
Kaj ste se naših Ličana tolko uhvatili. Ja sam vozio auto prije vozačke, ronio s bocama prije dozvole, lovio ribu bez dozvole, prepisivao u školi, dao 100 kn policajcu da me pusti i to hrpu puta. Švercam se u tramvaju i to s guštom. I vozio sam frenda u tandemu bez dozvole. Ko nije hrpu puta tak neš radio, ili sere ili je štreber totalni :) Slažemo se svi da je to neodgovorno i potencijalno opasno, ali to se nas tiče jedino da se baš ne zabije u nas u zraku ili da nam ne padne na glavu (btw. u mene se zabio u zraku školarac koji je bio pod prismotrom instruktora). Trošak GSS-a koji budemo svi platili po 0.005 lipa- mene nekak ne zabrinjava. O rezultatima takvog pristupa letenju treba misliti on, njegov putnik i njihova familija. Jopi i drugi koji su se našli po paljbom ovih dana trebaju položit za dozvolu radi sebe, ne radi nas. A taj koji im pokazuje im bar malo pomogne (nadam se), da nije jedini instruktor Youtube. Letili bi tak i tak. Treba kod ljudi razviti svijest da je pg rizičan sport i da ga treba jaaaako ozbiljno shvatit i jako detaljno to sve proučit i naučit. I onda se događaju sranja, a kamo li kad ovak si odlučiš tak malo probat letit s tim krilom. Ali ponavljam, ne kužim kaj se pg populacija tak uvrijedila jer si oni riskiraju živote ili kičme. A i nije baš da im je škola pod nosom pa da ne idu iz čiste lijenosti ili škrtosti.

8 Palac gore: : Flyingbear, josipc, jozo, MadMax, Mari(j)o, Poli, reban, SZ     1 Palac dolje: : hrga
Vrh

PostPostano: pet 15 srp, 2016 15:37 
Offline     DHV 1-2

Član od: čet 18 vel, 2016 19:18
Dao Palac gore: : 32 / Palac dolje: : 0
Dobio Palac gore: : 9 / Palac dolje: : 0
Pikutić je napisao/la:
Kaj ste se naših Ličana tolko uhvatili. Ja sam vozio auto prije vozačke, ronio s bocama prije dozvole, lovio ribu bez dozvole, prepisivao u školi, dao 100 kn policajcu da me pusti i to hrpu puta. Švercam se u tramvaju i to s guštom. I vozio sam frenda u tandemu bez dozvole. Ko nije hrpu puta tak neš radio, ili sere ili je štreber totalni :) Slažemo se svi da je to neodgovorno i potencijalno opasno, ali to se nas tiče jedino da se baš ne zabije u nas u zraku ili da nam ne padne na glavu (btw. u mene se zabio u zraku školarac koji je bio pod prismotrom instruktora). Trošak GSS-a koji budemo svi platili po 0.005 lipa- mene nekak ne zabrinjava. O rezultatima takvog pristupa letenju treba misliti on, njegov putnik i njihova familija. Jopi i drugi koji su se našli po paljbom ovih dana trebaju položit za dozvolu radi sebe, ne radi nas. A taj koji im pokazuje im bar malo pomogne (nadam se), da nije jedini instruktor Youtube. Letili bi tak i tak. Treba kod ljudi razviti svijest da je pg rizičan sport i da ga treba jaaaako ozbiljno shvatit i jako detaljno to sve proučit i naučit. I onda se događaju sranja, a kamo li kad ovak si odlučiš tak malo probat letit s tim krilom. Ali ponavljam, ne kužim kaj se pg populacija tak uvrijedila jer si oni riskiraju živote ili kičme. A i nije baš da im je škola pod nosom pa da ne idu iz čiste lijenosti ili škrtosti.

Iskreno i ja se pitam..zasto bas nas, jer ocigledno osim nas nitko ne krsi zakone...nitko ne slijece po drvecu...a koliko vidim, malo ih i leti koliko mi letimo...:)

3 Palac gore: : Grgo, javorina, josipc    
Vrh

PostPostano: pet 15 srp, 2016 15:57 
Offline     DHV 2-3

mda, zasigurno je neka teorija zavjere...

1 Palac gore: : hrga     1 Palac dolje: : josipc
Vrh

PostPostano: pet 15 srp, 2016 16:26 
Offline     DHV 3

Član od: uto 25 kol, 2009 8:35
Dao Palac gore: : 1353 / Palac dolje: : 13
Dobio Palac gore: : 4082 / Palac dolje: : 20
Pikutić je napisao/la:
Kaj ste se naših Ličana tolko uhvatili. Ja sam vozio auto prije vozačke, ronio s bocama prije dozvole, lovio ribu bez dozvole, prepisivao u školi, dao 100 kn policajcu da me pusti i to hrpu puta. Švercam se u tramvaju i to s guštom. I vozio sam frenda u tandemu bez dozvole.

... Treba kod ljudi razviti svijest da je pg rizičan sport i da ga treba jaaaako ozbiljno shvatit i jako detaljno to sve proučit i naučit.

Nije li ovo što si gore napisao Pika u koliziji sa donjim stavom?
Tko to treba razviti svijest o rizičnosti sporta? Netko?

Sjećam se da sam kao dijete gledao prizore kako se uredno na semaforu prazne pune pepeljare iz stojadina, škodi i lada. Danas je to neprimjereno. Jednostavno to ne rade drugi pa onda niti ja to ne radim. Dok god ti "drugi" bacaju prazne i zgužvane kutije pljuga kroz prozor i dok lete bez dozvola zatoš BiH ja morao bacati zužvanu kutiju pljuga u koš za smeće, elem položiti i dobiti dozvolu, elem poštivati pravila kretanja u zraku, elem javljati se okolo nekim šupcima da sam otiša na to i to brdo i letio tad i sletio tad.

E, a mogao bi NETKO sve nas organizirati da budemo ono organiziraniji! Ha, jel znaš ti Pika ili tkogod drugi tog Nekoga?

5 Palac gore: : Damjancic, hrga, hrvoje.vt, Pikutić, Zoki    
Vrh

PostPostano: pet 15 srp, 2016 16:30 
Offline     DHV 3

Mari(j)o je napisao/la:
Iskreno i ja se pitam..zasto bas nas, jer ocigledno osim nas nitko ne krsi zakone...nitko ne slijece po drvecu...a koliko vidim, malo ih i leti koliko mi letimo...:)

Ma jok! Ne umišljaj si. Pitaj Radovana kako smo njega prali. U stvari, ne možeš, prestao je letit poslije nakon što se razbio. Ili pitaj kolegu josipca koliko je popio kritike. Morali bismo neku nagradu foruma osmislit za najizdržljivijeg podnositelja kritika i uručiti ju josipcu.

Vrh

PostPostano: pet 15 srp, 2016 17:40 
Offline     DHV 2

Član od: pet 11 vel, 2011 15:39
Dao Palac gore: : 141 / Palac dolje: : 10
Dobio Palac gore: : 113 / Palac dolje: : 31
Toni kao i ti da odgovorim sam sebi.
Uspoređuješ Radovana , koji je stradao na tečaju pod budnim okom instruktora. Kakve to veze ima sa bilo čim od ovoga?
Ako pod tim misliš kritizirat rad nekih instruktora .

Onda te podržava , ali ti samo kakiš i gladan kao obično...

2 Palac dolje: : hrga, JERKO
Vrh

PostPostano: pet 15 srp, 2016 18:19 
Offline     DHV 2

Član od: uto 25 kol, 2009 9:41
Dao Palac gore: : 261 / Palac dolje: : 4
Dobio Palac gore: : 841 / Palac dolje: : 3
Pikutić je napisao/la:
Ko nije hrpu puta tak neš radio, ili sere ili je štreber totalni :)

Istina, ali nije to poanta. Pitanje ovdje nije da li smo mi farizeji nego je li u redu raditi to sto (neki) Licani rade. I Staljin je pobio parsto iljada Cecena pa to ne znaci da zbog toga mi sad mozemo opet.

Pikutić je napisao/la:
Trošak GSS-a koji budemo svi platili po 0.005 lipa- mene nekak ne zabrinjava.

Ne znam kad si se zadnji put vozio u Mi-8? Sto se mene tice, zadnji put kad smo polijetali iz Pule morali smo izaci na pistu jer motori nisu mogli izdrzati lebdenje iznad stajanke. Tad mi je pilot rekao da ako treba on nakon deset minuta lebdenja mice helikopter bez obzira sta mi ispod radili. Mozda su u medjuvremenu bili u Ukrajini na remontu;) Ne brine ni mene 0.005 lipa. Nego, reci ti meni koliko kostaju zivoti dva pilota i tri spasavatelja? Link sa dosta skrolanja, a?
Stono je Hamlet reko : Moj Horacije, ima više stvari na zemlji i na nebesima no što se i sanja u vašoj filozofiji.

Pikutić je napisao/la:
O rezultatima takvog pristupa letenju treba misliti on, njegov putnik i njihova familija. Jopi i drugi koji su se našli po paljbom ovih dana trebaju položit za dozvolu radi sebe, ne radi nas.

Mene zanima znaju li njihovi putnici da im piloti nemaju dozvole, lete na krilima bez atesta (OK ovo ne mogu tvrditi 100%), nemaju rezervni padobran (ovo mogu tvrditi 100%, ima slika koliko oces), ne koriste kacige, ne vladaju tehnikom tandemskog starta (isto postoji fotodokumentacija)? Da to zna, mozda bi putnik i promijenio misljenje...hm?

I da, trebaju poloziti radi mene. Moja zena i dvoje male djece kupaju se u Karlobagu, ponekad i na plazi na koju slijecu neki od tih indijanaca. Dakle kad kazem "slijecu na plazu" mislim doslovno slijecu medju ljude na rucnicima (isto ima video kom se da trazit). Koliko se iz snimki vidi, nisam bas impresioniran njihovom vjestinom i ne bi dao ruku u vatru da ce uvijek izbjec dijete koje trci po plazi. U lokalnoj birtiji su vec legendarne price o tome koliko je krila zavrsilo po izvaljenim Cesima, okolnim stupovima javne rasvjete itd. Tako da da, tice se i mene. Doduse, tamo mi zna proc i punica, pa mozda i nije svako zlo za zlo :evil:

Jos jedna stvar koju mislim da treba istaknut prije nego stvar ode na preosobni nivo. Ja kad napadam nekog ovdje napadam ga kao letaca. Nista ne govorim o njegovim opcenitim ljudskim kvalitetama. Kad nekom ovdje kazem da je kreten, to se odnosi na njegov pristup letenju, ne na njega kao cjelokupnu osobu. Siguran sam da su mnogi od tih kretena u "stvarnom zivotu" bolje, pametnije, zdravije i sposobnije osobe od mene. Ja samo ne BiH htio da se njihov letacki kretenizam sretne s mojim "stvarnim zivotom".

p,
D.

occasio praeceps,
experimentum periculosum,
iudicium difficile.

Hipokrat, Aforizmi

2 Palac gore: : Franco, hrga    
Vrh

PostPostano: pet 15 srp, 2016 19:06 
Offline     DHV 1-2

Član od: uto 17 stu, 2009 1:40
Dao Palac gore: : 409 / Palac dolje: : 1
Dobio Palac gore: : 40 / Palac dolje: : 0
Poštovanje cijeloj letačkoj ekipi!
Moje ime je Damir Cvitković i predsjednik sam Pg kluba Leteći medvjedići.
Član mog kluba i moj prijatelj ,Josip, je svjestan svoje pogreške i ja se ovim putem ispričavam svima koje je njegov tandem let uvrijedio i imam njegovo čvrsto obećanje da tako nešto neće ponoviti.
Ujedno, molim administratore da izbrišu ovaj topic koji je započeo netko zlonamjeran, a svi vrlo dobro znamo tko!
Sretno slijetanje!

Damir

5 Palac gore: : hrvoje.vt, Ivica B., javorina, JERKO, ROC    
Vrh

PostPostano: pet 15 srp, 2016 19:35 
Offline     DHV 1-2

Član od: uto 07 sij, 2014 20:43
Dao Palac gore: : 73 / Palac dolje: : 2
Dobio Palac gore: : 75 / Palac dolje: : 2
toni je napisao/la:
Pikutić je napisao/la:
Kaj ste se naših Ličana tolko uhvatili. Ja sam vozio auto prije vozačke, ronio s bocama prije dozvole, lovio ribu bez dozvole, prepisivao u školi, dao 100 kn policajcu da me pusti i to hrpu puta. Švercam se u tramvaju i to s guštom. I vozio sam frenda u tandemu bez dozvole.

... Treba kod ljudi razviti svijest da je pg rizičan sport i da ga treba jaaaako ozbiljno shvatit i jako detaljno to sve proučit i naučit.

Nije li ovo što si gore napisao Pika u koliziji sa donjim stavom?
Tko to treba razviti svijest o rizičnosti sporta? Netko?

Sjećam se da sam kao dijete gledao prizore kako se uredno na semaforu prazne pune pepeljare iz stojadina, škodi i lada. Danas je to neprimjereno. Jednostavno to ne rade drugi pa onda niti ja to ne radim. Dok god ti "drugi" bacaju prazne i zgužvane kutije pljuga kroz prozor i dok lete bez dozvola zatoš BiH ja morao bacati zužvanu kutiju pljuga u koš za smeće, elem položiti i dobiti dozvolu, elem poštivati pravila kretanja u zraku, elem javljati se okolo nekim šupcima da sam otiša na to i to brdo i letio tad i sletio tad.

E, a mogao bi NETKO sve nas organizirati da budemo ono organiziraniji! Ha, jel znaš ti Pika ili tkogod drugi tog Nekoga?

Znam. Taj NETKO BiH trebala biti Agencija. Mi Hrvati smo ko bubice kad nas se zvekne po džepu. Kad BiH se Agencija češće od nikad (sorry Laminar ako nije istina da vas nema baš nikad) pojavljivala na startevima, i to još sa Draegerom u ruci, onda bi se više pazilo. Ako su ekipu na Plješi srušili zbog probijanja visine i to, između ostalog, uz pomoć xc globa, onda mogu i npr. Jopija jer leti solo i tandem bez ikakvih dozvola i to objavljuje na netu.
Možda je i ok namjera pg zajednice da ih se ovako pošpota, ali meni je to nekak too much. Čovjeka preko foruma razapeti jer leti bez dozvole.. Ne znam, ja to ne bi tak radio. Popričao bi s njim na pivi ili bi otvorio pozitivnu i poticajnu temu na forumu. Da ukažem na mane i opasnosti takvog letenja i na prednosti onakvog letenja.
Drš se ti Jopi i položi lijepo to sve i dugo i sigurno nam leti!!

2 Palac gore: : Grgo, josipc    
Vrh

PostPostano: pet 15 srp, 2016 20:38 
Offline     DHV 2

Pikutić je napisao/la:
Znam. Taj NETKO BiH trebala biti Agencija. Mi Hrvati smo ko bubice kad nas se zvekne po džepu. Kad BiH se Agencija češće od nikad (sorry Laminar ako nije istina da vas nema baš nikad) pojavljivala na startevima, i to još sa Draegerom u ruci, onda bi se više pazilo. Ako su ekipu na Plješi srušili zbog probijanja visine i to, između ostalog, uz pomoć xc globa, onda mogu i npr. Jopija jer leti solo i tandem bez ikakvih dozvola i to objavljuje na netu.

Meni se cini da pilotima nije bas jasno koliko imamo srece s ljudima iz Agencije. Pogotovo s Dariom koji je i sam aktivni letac i ljudina te kapi i nasu stranu stvari. Nije svugdje tako. Ekvivalent "Agencije" u Australiji je organizacija koja kad reagira stvori malo jace talase koji ponekad ljude spljaknu u zatvor a u najmanju ruku zavrsavaju sa pokojom zescom novcanom kaznom.
Agencija kao takva nije tu u ulozi prijatelja. Oni su tu da se nase predivne aktivnosti dovedu u okvir pravnih normi koje postoje u vecini "civiliziranog" svijeta. Ako se ne mozemo sami regulirati onda moraju oni, a nije de je to ikome u interesu, vjerujte mi. Zasto trebamo nekog sa palicom da nas dovede u red kad mozemo to dosta jednostavno napraviti sami? Ili mozemo?

Sve te pricice kako obucni centri nisu blizu... pa sta je za vas daleko? Par sati voznje za dan na terenu pod budnim okom instruktora je puno? Uz to znam da instruktori nisu roboti te su moguci svakojaki dogovori. Bitno je da se pokaze volja, da covjek kome treba dozvola pokaze volju i ulozi nesto vremena i novca da tu dozvolu stekne.

Svi koji letite bez dozvole... ako mislite da fakt da nemate dozvolu ne utjece na vase letenje grdno se varate. Ja znam da na moje letenje utjece i to dali sam slabo spavao, kamoli da nonstop u pozadini znam da da nemam dozvolu i ako se nesto desi...

I da se ide van letjeti treba vremena i novca pa dajte ga najprije uloziti u to da se povezete s nekim od instruktora obucnih centara barem na papiru pa da mozete krenuti u smijeru dobivanja dozvole. Sa novim sistemom polaganja ispita to bi trebalo biti puno jednostavnije nego jos prije godinu dana.

7 Palac gore: : gburazer, hrvoje87, I.K., JERKO, kbelcar, profa, Vulkanizer    
Vrh

PostPostano: pet 15 srp, 2016 21:44 
Offline     DHV 2

josipc je napisao/la:
Poruka jadnicima , prepoznat će se ===> CRKNITE...

Stagod zelimo drugima, najprije zelimo sebi.

Samo me napravi tuznog kad citam takve izjave pojedinaca u nasoj zajednici.

3 Palac gore: : Franco, hrvoje87, profa    
Vrh

PostPostano: sub 16 srp, 2016 9:15 
Offline     DHV 1

Član od: ned 20 ruj, 2015 15:29
Dao Palac gore: : 17 / Palac dolje: : 1
Dobio Palac gore: : 1 / Palac dolje: : 2
Neki su poprilično glasni u svojim stavovima,a neki ugroženi.Poanta mog pitanja nije da se ugrozi Josip.D nego da shvati na vrijeme da tandem u kojem nije sam u vožnji je odg.velika.Nadam se da je Josip na vrijeme shvatio ozbiljnost leta u tandemu i zbog toga se ne treba osjecat ugrozen niti podcjenjen.Jer jako dobro znamo da se leti i bez dozvole i koje cega,i da nikad nece sve biti po ps.Josip D.je pogrijesio( ili mozda ne) objavivsi let javno.Stoga moje sljedece pitanje Sto je sa onim koji ga ne objave( a lete tandem) a jako dobro pojedinci znaju tko je on.

1 Palac gore: : JERKO    
Vrh

PostPostano: sub 16 srp, 2016 12:02 
Offline     DHV 3

Josip Dujmović je krasan mladi čovjek i nadaren letač. Vjerujem da je shvatio grešku i da mu je dovoljno. Josipe, sam biraš razinu svoje sigurnosti kad letiš. Budi mudar i leti sretno do u duboku starost. Vidmo se uskoro na brdu.

5 Palac gore: : Flyingbear, gburazer, Ikare, josipc, vedran_zgela    
Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 37 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Time zone: Europe/Zagreb [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži: