»

PG linkovi

Vrijeme/prognoze (forum)

Vrijeme/prognoze

Logo
Sada je: pon 20 kol, 2018 7:27.

Time zone: Europe/Zagreb [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 15 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Jebeni OT - molim pomoć
PostPostano: pon 16 sij, 2017 12:04 
Offline     DHV 2-3

Član od: pon 31 kol, 2009 10:31
Dao Palac gore: : 321 / Palac dolje: : 9
Dobio Palac gore: : 1801 / Palac dolje: : 7
Nisam znao gdje ovo da stavim, pa eto ovdje je najprimjerenije.

Znam da nije o letenju (bar ne direktno ;) ), ali molim pomoć.

Tražim jebenog liječnika opće prakse. Ja sam na Malešnici, a ovaj može biti blizu, negdje u jebenom Zagrebu ili negdje u jebenoj Državi. bmk
Uvjet je da se javi na jebeni telefon i kad me naruči da stignem na red u jebenih sat vremena.
Uvjet da bude jebeno dobar dijagnostičar nažalost je jebeni luksuz koji si ne mogu priuštiti.

Znam da oni nisu krivi i da rade nabolje što mogu. Ali koji qrac onda idioti naručuju pacijente na svakih 5 min. Pa normalno da je gužva kad svaki ostane 20 min uz dodatak jebenih baba koje dolaze po potvrdu da su žive. Ako upadne hitni slučaj onda ga ove babe pojedu sirovog u čekaonici, pa više nije hitan, ali svima oduzme još malo vremena jer je cvilo bezveze, pa nitko ne izlazi iz ambulante jer se boje jednozubatih baba.
Naravno, javljanje na telefon u takvim uvjetima je nemoguće, pa uz isti napor mogu osvojiti bilo koju nagradu igru na bilo kojem jebenom radiju. Šteta što ne dijele liječničke preglede.

Ovi na hitnoj su postali izbirljivi (nije da mi trebaju uvijek), pa se moram zarezat po čelu (tamo najbolje curi) ako hoću rengen lakta (koji sam smrvio na ledu). To sa zarezivanjem pali (ako ne želiš više imati novu curu), ali tuljani kažu da je slika OK i da dođem drugi puta kad budem ozbiljnije sjeban. Nažalost, ili su ćoravi (pa moraju zarezat čelo i otić oftamologu) ili su čitali pogrešan nalaz (pa moraju zarezat čelo i pustit da curi), ali meni je lakat u nekoliko nespojenih dijelova, pa moram malo dublje zerezat čelo (što znači bez nove cure par godina).
Kad malo bolje razmislim, napravit ću tablicu u excelu2016: veličina zareza čela ovisno o sjebatitisu.

Huh... sad mi je malo lakše...

2 Palac gore: : Barut, hrvoje.vt    
Vrh

Naslov: Re: Jebeni OT - molim pomoć
PostPostano: pon 16 sij, 2017 13:36 
Offline     DHV 2

Član od: čet 26 stu, 2009 21:09
Dao Palac gore: : 85 / Palac dolje: : 30
Dobio Palac gore: : 288 / Palac dolje: : 13
Dali ti to tražiš doktora, ili nekoga da se izjadaš?

Pronicav način da se ljude drži u stanju pasivnosti i poslušnosti je strogo ograničavanje spektra prihvatljivih mišljenja, ali istovremeno dopuštanje žustre rasprave unutar tog ograničenog spektra. (Noam Chomsky)

Vrh

PostPostano: pon 16 sij, 2017 13:55 
Offline     DHV 2

Član od: pon 18 vel, 2013 23:28
Dao Palac gore: : 666 / Palac dolje: : 4
Dobio Palac gore: : 711 / Palac dolje: : 10
Ako ti može pomoć , moj priatelj pod nicom SZ ti ima već gotove slike lakta , oš slomljeni , oš sa vidama (šarafima ) oš sraslog , oš livi , oš desni . Povoljno . Dostava preko tiska , jer pošta u nas ne vozi zbog leda ( šofer sjeba lakat ) . :hi:

2 Palac gore: : ROC, SZ    
Vrh

PostPostano: pon 16 sij, 2017 14:03 
Offline     DHV 2-3

Josip K-T je napisao/la:
Dali ti to tražiš doktora, ili nekoga da se izjadaš?

Jedno i drugo!

Ali vidim da sam na pravo mjesto došao

Vrh

PostPostano: pon 16 sij, 2017 18:01 
Offline     DHV 1-2

Član od: uto 08 tra, 2014 17:52
Dao Palac gore: : 177 / Palac dolje: : 0
Dobio Palac gore: : 15 / Palac dolje: : 0
Vulkanizer je napisao/la:
Ako ti može pomoć , moj priatelj pod nicom SZ ti ima već gotove slike lakta , oš slomljeni , oš sa vidama (šarafima ) oš sraslog , oš livi , oš desni . Povoljno . Dostava preko tiska , jer pošta u nas ne vozi zbog leda ( šofer sjeba lakat ) . :hi:

Osim lakta imam slike desne noge po izboru (6-7 različitih ozljeda), prsnog koša i sinusa.
Slike šaljem na mail :-D

Edit: Možda se s tim uspiješ progurati ispred koje babe :crazy:

Vrh

PostPostano: pon 16 sij, 2017 18:37 
Offline     DHV 1-2

Član od: pet 28 kol, 2009 8:24
Dao Palac gore: : 54 / Palac dolje: : 0
Dobio Palac gore: : 29 / Palac dolje: : 0
Doktorica Tarle, ali je privatnica, jbga! Mi smo kod nje i zena je vrh. Jedna od najboljih dijagnosticarki u RH.

Petrinjska 52

Lp

Vrh

PostPostano: pon 16 sij, 2017 19:22 
Offline     DHV 2

Član od: uto 25 kol, 2009 9:41
Dao Palac gore: : 261 / Palac dolje: : 4
Dobio Palac gore: : 841 / Palac dolje: : 3
u paradigmi zapadne medicine jedini pravi dijagnosticar je patolog;-) Jos je nama dobro sada, kud ide sustav bolje da ne pricam. Samo treba dalje financirat ove koji gledaju ciji je deda bio u kojoj vojsci...i skijanje u centru.

p,
D.

occasio praeceps,
experimentum periculosum,
iudicium difficile.

Hipokrat, Aforizmi

Vrh

PostPostano: pon 16 sij, 2017 23:29 
Offline     DHV 2

Član od: pon 18 vel, 2013 23:28
Dao Palac gore: : 666 / Palac dolje: : 4
Dobio Palac gore: : 711 / Palac dolje: : 10
Damjancic je napisao/la:
u paradigmi zapadne medicine jedini pravi dijagnosticar je patolog;-)

U hebate doktore , ti baš ohrabri čovika .
Ne znam za vas gori , ali ode na otoku bar sa dijagnostičarima opće prakse nikad ni bilo problema .
Ako je malo sr ,. dadu ti dijagnozu ćas posla , ako je veliko onda te ukrcaju u helikopter ili ako je vrime ko danas onda u kombi i drito u bolnicu . U roku sat, već si na kastingu .
Aj da i otok ima prednosti. Dođeš u 9 i do marende si i pregledan i uslikan il nedaj bože u Splitu na trpezi (stol) .
E baš ste me takli u žicu , kad se spominju dijagnostičari opće prakse uvik mi padne na pamet , moj dragi prijatelj, pokojni dr Jordan , dijagnostičar bez premca . Kad god bi doša do njega prvo bi pita ''Jel još pušiš ''
Je Ronhil -bio je redovio moj odgovor , Onda bi dr Jordan reka ''Baci ta govna '' i izvadi bi škatulu Marlbora , i dok bi mi popušili Malboro on bi uspostavi dijagnozu . Usput bi ko i svaki veliki stručnjak , a skroman kakvi svi veliki ljudi jesu , uredno napisa i uputnicu za specijalistu ,čisto da posli ne bi bilo reklamacija , i nkad ni fali . E dijagnostičari opće prakse se rađaju .
Dobri naš doture Jordane , di god da si , navrime si uteka. Ode dere šporka bura , mota se škija............apaurini i normabele idu ko maslo

10 Palac gore: : ada, Flyingbear, hrvoje.vt, isantek, Roman Lavriv, Sinisa, SrečkoJ, toni, vedran_zgela, Zoki    
Vrh

PostPostano: uto 17 sij, 2017 5:38 
Offline     DHV 2

Član od: čet 29 srp, 2010 9:12
Dao Palac gore: : 95 / Palac dolje: : 0
Dobio Palac gore: : 43 / Palac dolje: : 3
Box je napisao/la:

Tražim jebenog liječnika opće prakse. Ja sam na Malešnici, a ovaj može biti blizu, negdje u jebenom Zagrebu ili negdje u jebenoj Državi. bmk
Uvjet je da se javi na jebeni telefon i kad me naruči da stignem na red u jebenih sat vremena.
Uvjet da bude jebeno dobar dijagnostičar nažalost je jebeni luksuz koji si ne mogu priuštiti.

Znam da oni nisu krivi i da rade nabolje što mogu. Ali koji qrac onda idioti naručuju pacijente na svakih 5 min. Pa normalno da je gužva kad svaki ostane 20 min uz dodatak jebenih baba koje dolaze po potvrdu da su žive. Ako upadne hitni slučaj onda ga ove babe pojedu sirovog u čekaonici, pa više nije hitan, ali svima oduzme još malo vremena jer je cvilo bezveze, pa nitko ne izlazi iz ambulante jer se boje jednozubatih baba.
Naravno, javljanje na telefon u takvim uvjetima je nemoguće, pa uz isti napor mogu osvojiti bilo koju nagradu igru na bilo kojem jebenom radiju. Šteta što ne dijele liječničke preglede.

Ovi na hitnoj su postali izbirljivi (nije da mi trebaju uvijek), pa se moram zarezat po čelu (tamo najbolje curi) ako hoću rengen lakta (koji sam smrvio na ledu). To sa zarezivanjem pali (ako ne želiš više imati novu curu), ali tuljani kažu da je slika OK i da dođem drugi puta kad budem ozbiljnije sjeban. Nažalost, ili su ćoravi (pa moraju zarezat čelo i otić oftamologu) ili su čitali pogrešan nalaz (pa moraju zarezat čelo i pustit da curi), ali meni je lakat u nekoliko nespojenih dijelova, pa moram malo dublje zerezat čelo (što znači bez nove cure par godina).
Kad malo bolje razmislim, napravit ću tablicu u excelu2016: veličina zareza čela ovisno o sjebatitisu.

Doktore ili kako se vec zoves. Nemoj me odma opalijate ako nisam ubo topic itd..Vidim da si se sjebo (povrijedio lakat etc..), pa reko da ti ja dam jedan savjet iz svog licnog-osobnog iskustva.

E slusaj sad ovako, ja prije dve godine ribnuo sa motora, slomio C7vertebralis (onaj najgori na vratu jebem mu....) da mu jebem sve. Izvinite ne zelim da psujem, zato stavljam psovke pod navodnike ,,jebo ,,mu ja mamu bio sam mjesecima u koritu, pa nakon tog tek oporavak da mu jebem sve sto se moze ovako preko tastature (lakat, koljeno, kuk itd... podesio prije nekih 15 godina na motoru),,.... - sorry nisam namjerno, al sam se morao
negdje ispuhat :D tnx :D

Ali druze, samo moras pozitivno da mislis i da treniras ko konj :D (znam da ovo sa pozitivnim misljenjem vise nervira nego sto.. al jbg :D )... Ak ti sta treba, ja lomio skoro sve.. samo mi salji mail na flyfar.tino@gmail.com....... cheers

Vrh

PostPostano: uto 17 sij, 2017 5:40 
Offline     DHV 2

Član od: čet 29 srp, 2010 9:12
Dao Palac gore: : 95 / Palac dolje: : 0
Dobio Palac gore: : 43 / Palac dolje: : 3
tino je napisao/la:
Box je napisao/la:

Doktore ili kako se vec zoves. Nemoj me odma opalijate ako nisam ubo topic itd..Vidim da si se sjebo (povrijedio lakat etc..), pa reko da ti ja dam jedan savjet iz svog licnog-osobnog iskustva.

E slusaj sad ovako, ja prije dve godine ribnuo sa motora, slomio C7vertebralis (onaj najgori na vratu jebem mu....) da mu jebem sve. Izvinite ne zelim da psujem, zato stavljam psovke pod navodnike ,,jebo ,,mu ja mamu bio sam mjesecima u koritu, pa nakon tog tek oporavak da mu jebem sve sto se moze ovako preko tastature (lakat, koljeno, kuk itd... podesio prije nekih 15 godina na motoru),,.... - sorry nisam namjerno, al sam se morao
negdje ispuhat :D tnx :D

Ali druze, samo moras pozitivno da mislis i da treniras ko konj :D (znam da ovo sa pozitivnim misljenjem vise nervira nego sto.. al jbg :D )... Ak ti sta treba, ja lomio skoro sve.. samo mi salji mail na flyfar.tino@gmail.com....... cheers

Ovo je za BOXA post, nemoj da se obracate na moje polu-ismene i td . recenice :D Nadrmo sam se pive kao i svi :D..... :D WISH YOU ALL THE BEST!!!

Vrh

PostPostano: uto 17 sij, 2017 13:04 
Offline     DHV 2

Član od: pet 28 kol, 2009 9:05
Dao Palac gore: : 210 / Palac dolje: : 4
Dobio Palac gore: : 219 / Palac dolje: : 2
..bem ti uploadanje slika... evo Box rješenje za lakat..

slika

2 Palac gore: : Boris, Laminar    
Vrh

PostPostano: uto 17 sij, 2017 15:00 
Offline     DHV 2-3

Lakat je pičkin dim za ono što sam već prošao. To je samo da me podsjeti da sam živ.

Nemojte mi više pomagat da nađem doktora. Sam ću se operirat.

1 Palac gore: : Roman Lavriv    
Vrh

PostPostano: uto 17 sij, 2017 19:23 
Offline     DHV 2

Član od: ned 13 ruj, 2009 10:46
Dao Palac gore: : 120 / Palac dolje: : 5
Dobio Palac gore: : 443 / Palac dolje: : 8
evo nešto šta bi ti moglo zatribat, a trenutno je na sniženju... -23% :shock:

http://www.ebay.com/itm/29-PCS-SET-OF-ENT-SURGICAL-VETERINARY-DIAGNOSTIC-SURGERY-INSTRUMENTS-/111598029611

Vrh

PostPostano: sri 18 sij, 2017 15:09 
Offline     DHV 2-3

Probao sam, ne mogu dohvatit. Ipak moram na rezanje kod hećima za lakat.

Vrh

PostPostano: čet 19 sij, 2017 11:30 
Offline     DHV 2

Član od: ned 28 stu, 2010 8:56
Dao Palac gore: : 651 / Palac dolje: : 17
Dobio Palac gore: : 75 / Palac dolje: : 12
ima kod nas u Podravini dobar doktor, Mraz koji je i sam bil dobar sportista i specijalnos su mu takkve povrede čini mi se da je negdje oko Zagreba u nekoj klinici, raspitaj se !!!

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 15 post(ov)a ] 

Time zone: Europe/Zagreb [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir: