»

PG linkovi

Vrijeme/prognoze (forum)

Vrijeme/prognoze

Logo
Sada je: uto 25 ruj, 2018 22:56.

Time zone: Europe/Zagreb [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Pravomoćna presuda Voji
PostPostano: ned 10 pro, 2017 22:58 
Offline     DHV 2-3

Član od: uto 25 kol, 2009 20:39
Dao Palac gore: : 702 / Palac dolje: : 5
Dobio Palac gore: : 792 / Palac dolje: : 4
https://www.jutarnji.hr/life/zivotne-pr ... e/6829956/

...hehehe. Svi koji ste se ponadali da će konačno "u ćorku" mogu vam samo pokazati srednji prst!!! Neka vas izjede taj pogani jal i zloća kojom ste pred skoro pet godina unaprijed osuđivali čovjeka koji, ako vam već nije imao priliku pomoći, barem nikad ništa nažao nije učinio. Da, znam da se neki među Vama prepoznaju u gornjoj rečenici. Ja znam koji ste i to ću zadržati za sebe, ali molim Vas da kad me na ulici stretnete, a nadam se da u vama ima barem toliko ljudskog srama da spustite glavu i pređete na drugu stranu, jer od mene nećete ni pogled dobiti, a kamoli pozdrav. A priđete li mi budite spremni da ću vam pljunuti u lice! Ali vama i jest najveća kazna što ste to što jeste...
A vama ostalima, kojima kad bih krenuo spominjati imena, nebi ovdje bilo ni mjesta ni vremena da Vas sve pobrojim, Vama veliko ljudsko HVALA na svemu onome što ste u te teške i turobne dane, pune sumnji i nevjerice čvrsto ostali u uvjerenju da naš Vojo nije kriv i učinili sve da se njegove teške uzničke dane olakša i da pravnom bitkom vrati svoj ponos i dostojanstvo, što se evo pred koji dan i dogodilo.
Iako će Vojo naći načina da Vam se svakom i ponaosob zahvali, ja kao netko tko je cijelo vrijeme uz Liliku, Bojanu, Draganu, Ana Mariju, pokojnu Darinku i sve ostale ovdje nespomenute, koji smo bili maltertirani od strane sistema (i onih prvospomenutih), hvala Vam i u moje i njihovo ime, jer ste nam pomogli da sve ovo izdržimo u pravoj vjeri i poštenju.
GOTOVO JE!!!
Vojo širi krila!!! Nebo je opet tvoje!

16 Palac gore: : Adriana, bmutak, Bracek, Danči, flyingzeko1, jrabic, jsimic, MadMax, matijahadjar, Morelli, profa, tino, tmuic, vjeko, zec, zoli    
Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 

Time zone: Europe/Zagreb [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir: