»

PG linkovi

Vrijeme/prognoze (forum)

Vrijeme/prognoze

Logo
Sada je: čet 13 pro, 2018 12:52.

Time zone: Europe/Zagreb

Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Odlična suradnja
PostPostano: čet 04 sij, 2018 11:14 
Offline     DHV 2-3

Član od: ned 27 lip, 2010 9:27
Dao Palac gore: : 233 / Palac dolje: : 22
Dobio Palac gore: : 308 / Palac dolje: : 78
Nekad je bilo sporan naziv SHS, ja kao alternativni delegat na CVIL skupštini u Beogradu sam objasnio i Ovuki i Erženu zašto ne i došli smo do zaključka da je bolje da se to izbaci, ali to je stvar prošlosti. Međutim vidim da ne smeta nikom osim Hrvatima, ali to smo mi, međutim sada imamo državno prvenstvo u Ivancu s razumljivom nazivom, i ostala kao i moje FAI prvenstvo Dalmacije na kojem su dva Hrvata, smiješno, žalosno, neznam što reći, ali to smo mi Hrvati, hahaha, odlična suradnja sa Srbijom, Slovenijom, Bih jasno pokazuje situaciju. Ali ime je DALMATIAN OPEN jasno o mjestu održavanja, i državi, susjedi SLO u sklopu tog imaju svoju ligu, Srbi dolaze s Ovukom, Banjalucani, I ostale države. Na skupštini u HZS je predsjednik jasno pitao Ratka gdje su hr parajedrilicari,, oo da,to je sada u relativno sređeno situaciji saveza ružna slika Hr parajedrenja. Imamo mi dovoljno prijavljenih i ako bog da OK prognozu imati će mo I dobru zabavu i druženje.ali sada kada na čelu imamo sportaše i ljude valjda bih trebalo biti drugačije,rado ću u veljači predstaviti Hrvatsku kao CVIL delegat iako HOO nije izdvojio sredstva ali netko još uvijek shvaća pa će i pomoći da Hrvatska ne zaostaje za drugima. Nije mi namjera bilo kog uvrijediti,i naravno ne podizati tenzije, jer prvi put uživam u 20god letenja s pravim vodstvom našeg Hr saveza. Osjećam se lipo. :beer:

1 Palac gore: : Ivana Kolic    
Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 

Time zone: Europe/Zagreb

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži: