»

PG linkovi

Vrijeme/prognoze (forum)

Vrijeme/prognoze

Logo
Sada je: pon 22 lis, 2018 2:59.

Time zone: Europe/Zagreb [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Flymaster Avionics
PostPostano: sri 07 vel, 2018 0:31 
Offline     DHV 1

Član od: pet 06 lis, 2017 21:53
Dao Palac gore: : 24 / Palac dolje: : 3
Dobio Palac gore: : 27 / Palac dolje: : 0
Postovani,

Svi zainteresirani za kupnju, servis instrumenata Flymaster, mozete se obratiti putem emaila (kslpegaz@gmail.com).
Dogovor o distribuciji je postignut tijekom FAI CIVL godisnje skupstine u Portugalu.

Stojimo vam na raspolaganju za sva dodatna pitanja.

Lp,
Ivana

1 Palac gore: : JERKO    
Vrh

Naslov: Re: Flymaster Avionics
PostPostano: sri 07 vel, 2018 12:07 
Offline     DHV 2

Član od: ned 13 ruj, 2009 10:46
Dao Palac gore: : 120 / Palac dolje: : 5
Dobio Palac gore: : 448 / Palac dolje: : 8
to oćeš reć da ste na službenom putu financiranom državnim novcem dogovarali privatne poslove????
lipo, lipo.... :no:

1 Palac gore: : JERKO     1 Palac dolje: : Ivana Kolic
Vrh

PostPostano: sri 07 vel, 2018 22:11 
Offline     DHV 2-3

Član od: pet 28 kol, 2009 10:03
Dao Palac gore: : 683 / Palac dolje: : 2
Dobio Palac gore: : 899 / Palac dolje: : 6
Da samo što postoji zastupnik za Flymaster već 2 godine, o tome mogu posvjedočiti mnogi koji su bili u Makedoniji 2016 i bili prisutni prilikom dogovora oko zastupništva za Flymaster između mene i g. Cristiana Pereire. Samo Jerko to ne zna ili se pravi da ne zna ali o tom potom.

Profa

Vrh

PostPostano: sri 07 vel, 2018 22:27 
Offline     DHV 2-3

Član od: ned 27 lip, 2010 9:27
Dao Palac gore: : 233 / Palac dolje: : 22
Dobio Palac gore: : 308 / Palac dolje: : 78
profa je napisao/la:
Da samo što postoji zastupnik za Flymaster već 2 godine, o tome mogu posvjedočiti mnogi koji su bili u Makedoniji 2016 i bili prisutni prilikom dogovora oko zastupništva za Flymaster između mene i g. Cristiana Pereire. Samo Jerko to ne zna ili se pravi da ne zna ali o tom potom.

Profa

Profa,sve Sam ti rekao,otkud znam sto so ti I Makedoniji dogovarao,on I su mi na komp samo pokazali Bibera I in su zadovoljni,frende Ne shvacam te,zasto su me prihvatili ako postoji,sve su pokazali na komp,tvoje ime Nisan vidimo nigdje,a price iz Mak me Ne interesiraju,prihvatili su da budem zastupnik,zasto tebe ili vec nisi uzeli ja to zbilja neznam.

Vrh

PostPostano: sri 07 vel, 2018 22:29 
Offline     DHV 2-3

profa je napisao/la:

Profa

Profa,sve Sam ti rekao,otkud znam sto so ti I Makedoniji dogovarao,on I su mi na komp samo pokazali Bibera I in su zadovoljni,frende Ne shvacam te,zasto su me prihvatili ako postoji,sve su pokazali na komp,tvoje ime Nisan vidimo nigdje,a price iz Mak me Ne interesiraju,prihvatili su da budem zastupnik,zasto tebe ili vec nisi uzeli ja to zbilja neznam.

Vrh

PostPostano: sri 07 vel, 2018 22:37 
Offline     DHV 2-3

Član od: pet 28 kol, 2009 10:03
Dao Palac gore: : 683 / Palac dolje: : 2
Dobio Palac gore: : 899 / Palac dolje: : 6
O tom potom Jere samo lagano, možeš biti zastupnik ali se samo prisjeti koga si pitao za popravak svog instrumenta btw i od koga si ga kupio i ko te uputio što trebaš napraviti ali OK velim još jednom o tom potom frende, pa ni tvoje ime nije na njihovim stranicama kolko vidim.

1 Palac gore: : JERKO    
Vrh

PostPostano: čet 08 vel, 2018 1:10 
Offline     DHV 2-3

Jure je napisao/la:
to oćeš reć da ste na službenom putu financiranom državnim novcem dogovarali privatne poslove????
lipo, lipo.... :no:

Jure,ovo je grupa u kojoj su prestala prepucavanja vec duze,prvo samo mogu konstatirat s moje strane,sve sta so naveo ispalo je jako glupo,ako se zezas volio bih da to is to napises,jer,odlazak mene kao delegate za FAI nije financirao savez kao 2015,Ali od kud ti uopce pravo da to komentiras,ako zelis onda reci hvala sto si zastupao Hrvatsku,a Ne kakve Sam poslove sklapao,,uglavnom korisne.A ovo sto spominjes u mnozini tko to mi.Jesi glup ili se pravis glup,idi vidi pa mi javi.A nastavak ce mo kad se vidimo.

Vrh

PostPostano: čet 08 vel, 2018 7:43 
Offline     DHV 2

Član od: ned 13 ruj, 2009 10:46
Dao Palac gore: : 120 / Palac dolje: : 5
Dobio Palac gore: : 448 / Palac dolje: : 8
Znaš kako kažu besposlen pop i jariće krsti, tako i ja, bavim se svačim da mi vrime prođe....
Šta se tiče množine ili jednine, pošto smo se čuli i vidili nekoliko puta u zadnje vrime bio sam uvjeren da na skupštinu idete vi a ne ti. Moguće da sam te krivo razumio ali taj detalj nije bio smisao mog komentara, svejedno isprika ako taj detalj nije točan.
Šta se tiče samog komentara, nije usmjeren na tebe osobno, ja bi ga istog napisa bilo kome drugome s foruma ili van njega.
Šta se tiče sadržaja komentara, mogu samo reć da ako sam u krivu, ako ovo nije bio "službeni put" po nalogu HZSa i ako troškovi odlaska, noćenja i dnevnice nisu pokriveni od strane HZSa nego tebe osobno onda je moj komentar pogrešan i ja ti se stvarno i iskreno ispričavam.
Ovo nepišem tek tako da bi smirija situaciju nego stvarno tako mislim.

Po pitanju Flymastera, da ti i Profa sidnete, nešto pojedete i popijete potrošili bi bar duplo više nego šta ćete na njemu zaradit, tako da vam se obojici džabe sekirat.
:hi:

4 Palac gore: : Carlos, Damjancic, JERKO, Mari(j)o    
Vrh

PostPostano: čet 08 vel, 2018 12:33 
Offline     DHV 2-3

Dragi moj Jure

Ja Sam od 2015 alt.delegate,a posto je Zlatko Vukicevic otisao tad ja preuzimam mjesto delegata.Na ovogodisnjoj skupstine HZS-a je dogovoreno da ako zelim na skupstine idem,dapace,Ali HOO nije izdvojio sredstva tako da Sam za troskove koristio sponzore,hm,za moju drzavu nista nije skupo,a koristilo je,bit ces upoznat,dakle razumis me,I pripremi mi dasku,he he,hvala na isprici.Sto se tice Profe to je moj brajo di smo uvik jedan bili uz drugog,zaista nikom,a niti Sam imao pomisao na zastupstvo, oni mi ponudili,pa reko hocu,od profe Sam kupio instrument I svidio mi se.Pa evo vidim da su me stavili na svoj web.A o prodaji drzim da si u pravu,nema niti ocekujem zaradu,samo ti pripremi dasku pa ce mo mi nakon letenja imat di jest I cakulat,,,, samo pozitivno,, vidimo se gori,,,

Vrh

PostPostano: čet 08 vel, 2018 12:39 
Offline     DHV 2-3

profa je napisao/la:
O tom potom Jere samo lagano, možeš biti zastupnik ali se samo prisjeti koga si pitao za popravak svog instrumenta btw i od koga si ga kupio i ko te uputio što trebaš napraviti ali OK velim još jednom o tom potom frende, pa ni tvoje ime nije na njihovim stranicama kolko vidim.

Profa jesam ti reka da Sam lipsi I evo stavili me na web,Prove ego Ne smije pobijediti,IMA korisnih stvari I bed tog,mi smo jedno a sve ostalo je drugi,,nema mjesta zamjerka,narocito izmedju tebe I men's,zelim samo da uzivamo.Drz se,I vidimo se.....

Vrh

PostPostano: čet 08 vel, 2018 19:54 
Offline     DHV 2-3

Član od: sri 14 lis, 2009 8:20
Dao Palac gore: : 54 / Palac dolje: : 13
Dobio Palac gore: : 383 / Palac dolje: : 56
:-D :lol: :)
ne razumijem što uopče treba kupovat preko zastupnika...ja sam svoj trecker kupio direktno preko njihove web strani, prvo po emalu dogovorio dobru cjenu, plačo po paypalu i za tri dana instrument je bio kod mene... kut češ jednostavnije.... ;)
za vse nastavitve, nadogradnju instrumenta rješavam preko njihovog foruma sa svojim ID katerega dobiš kot kupac...
lp

1 Palac gore: : dr zdravko    
Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ] 

Time zone: Europe/Zagreb [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.